صفحه اصلی > مقالات > ورزش و تناسب اندام > برنامه شکم جهت چربی سوزی 


"برنامه شکم جهت چربی سوزی و عضله سازی"
خانم ها و آقایان زیادی هستند که قصد آب شدن چربی های شکم و پهلو و یا عضله ای شدن آن دارند . دوستان باید توجه داشته باشند که برای آب شدن چربی ها این تمرینات نوعی محرک هستند و شکم را به چربی سوزی تحریک می کنند ؛ لذا باید به این نکته توجه کرد که اصل چربی سوزی یا ساختن عضله به تغذیه مربوط می شود.قبل از انجام تمرینات زیر توصیه میشود 7 تا 10 دقیقه بدنتان را با تمرینات کششی گرم کنید و ده دقیقه هم به انجام تمرینات هوازی مثل دوچرخه زدن و طناب زدن بپردازید .

"دراز و نشست روی سطح شیب دار"

*توضیحات:

در صورتی که چربی ندارید این حرکت را جهت عضله سازی با وزنه انجام دهید.

"شکم خلبانی به صورت پاصاف و پاجمع"

*توضیحات:

تا حد توان این حرکت را با پای صاف اجرا نموده و سپس به صورت پا جمع ادامه دهید تا به مرز نا توانی برسید. در صورت توان می توانید به جای این حرکت از حرکت بارفیکس آویزان استفده کنید .

"دراز کشیدن روی میز مسطح و بالا و پایین آوردن پاها" (شکم معکوس)

توضیحات:

جفت پاها با هم بالا و پایین می رود سعی کنید پاها صاف باشد و خم نشود

"حرکت شکم با صفحه" (شکم روسی)

با انتخاب یک صفحه مناسب آن را روبه روی سینه نگه دارید به طوری که دست ها صاف باشد و سپس به سمت چپ و راست در یک خط افقی حرکت دهید . بدن را از قسمت پهلو حرکت دهید .

"حرکت پهلو با چوب به صورت ایستاده و خم"

هر کدام بالای 60 تکرار

این حرکات را بهتر است تا ناتوانی اجرا کنید

استراحت بین ست ها بیشتر از
۴۵ ثانیه نشود .

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه