صفحه اصلی > مقالات > کاهش وزن و افزایش وزن > 5 نوشیدنی چربی سوز 
با پنج نوشیدنی چربی سوز عالی آشنا شوید

 


 

 

بسیاری از افرادی که وزن زیادی دارند به دنبال آسان ترین راه برای لاغری هستند که این کار را می توان با کمک نوشیدنی ها نیز انجام داد.در این میان نوشیدنی های بسیاری وجود دارد که می تواند چرب...ی سوز باشد اما تنها تعدادی از آن ها بسیار خوب و کارآمد است.در اینجا ما به معرفی پنچ نوشیدنی چربی سوز می پردازیم که می توانید روزانه از آن ها استفاده کنید.

نکته : مصرف این نوشیدنی ها در زمان ناشتا کارایی بیشتری دارد.

۱ـ آب هندوانه
یکی از بهترین و سالم ترین آب میوه های دنیا آب هندوانه است که می توانید به کمک آن میزان زیادی از آب بدن را تامین کنید و همچنین چربی های اضافی را بسوزانید.البته به این نکته توجه داشته باشید که اگر ذره ای به آن شربت شکر بیفزایید دیگر کارایی اصلی خود را ندارد.همچنین آب هندوانه حاوی مقادیر فراوانی از ویتامین هایی مانند آمینواسیدهای لازم و لیکوپن های ضد سرطانی است.

۲ـ چای نعنایی
چای نوشیدنی بسیار مفیدی است و انواع گوناگونی دارد.یکی از این چای ها چای نعنایی است که باعث می شود بدن شما طراوت خاصی به دست آورد.این چای را بهتر است به صورت طبیعی در خانه یا عطاری ها تهیه کنید.چای نعنا با تامین آب بدن می تواند چربی های اضافه ی بدن را نابود کند.

۳ـ آب آناناس
آناناس از میوه های بسیار شیرین است اما در صورتی که آب آن به طور طبیعی استفاده شود می تواند چربی های بدن را کاملا نابود کند.آب آناناس موادی دارد که کمک می کند چربی ها به آسانی خرد شوند.

۴ـ شکلات تلخ آب شده
آیا تاکنون چیزی درباره ی نوشیدنی های شکلاتی شنیده اید؟ این نوشیدنی ها با آب کردن شکلات های تلخ یا ترکیبی به وجود می آیند.اگر از شکلات های بسیار اصیل استفاده کنید می توانید بدنی بسیار خوب و همچنین شکمی صاف و بدون چربی داشته باشید.

۵ـ چای سبز
درباره چای سبز تاکنون فواید زیادی گفته شده است ولی یکی از مهمترین ویژگی های آن قدرت چربی سوزی است.این نوشیدنی را می توانید پس از ورزش یا حمام کردن میل نمایید زیرا در این مواقع تاثیر بیشتری بر بدن دارد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه