صفحه اصلی > مقالات > سلامت پوست ومو > تهیه ماسک موی مغذی برای موها 


ماسک موی مغذی برای تقویت موها

 


 

 

فکر می‌کنید یک رژیم مراقبت از موی خوب، صرفا شامل یک شامپو و نرم کننده خوب است. عجب، خیلی ممنون خانم! اما خوب اگر شبیه بقیه خانم ها فکر می‌کنید، در اشتباه هستید. در واقع، اگر به طور مرتب با گرما موهایتان را حالت می‌دهید یا رنگ می‌کنید یا به هر دلیل دیگر شکستگی‌های ناخواسته را تجربه کرده‌اید، باید در روند معمول خود بازنگری کنید.

 

طبیعتا محصولات مناسب، موهای شما را در حالت خوبی نگه می‌دارند اما کمی تغییرات در رژیم غذایی با یک ماسک موی مغذی می‌تواند به گیسوان شما عشق و توجهی که شایسته است بدهد و تارهای آنها را تقویت کند که در نتیجه در مقابل صدمات، قوی تر و مقاوم تر می‌شوند. ماسک موی مغذی کمک می‌کند صدمات موجود را نیز درمان کنید.برای داشتن موهای بهتر ۴ ماسک موی آبرسان قوی و درمان کننده به شما معرفی میکنیم. تا آنها را به مخزن خود اضافه کنید.

 

ماسک موی مغذی مناسب را انتخاب کنید

 

نرم کننده می‌ تواند برای موهای شما یک آبرسانی سریع انجام دهد اما یک ماسک خوب، رطوبت قوی به موها داده و نوک آنها را سالم تر و به طرز باور نکردنی نرم تر می‌کند. بهترین ها برای استفاده بعد از شامپو، این ماسک ها هستند که موهایتان را درمان و احیا می‌کنند

 

ماسک روغنی ترمیم کننده (Carol’s Daughter Monoi Repairing Oil Mask)

 

این ماسک روغنی با تضمین ۹۸% شکستگی کمتر (۳۲ دلار) موهای شکننده را از ریشه تا نوک تغذیه می‌کند.

 

ماسک خاک رس پاک کننده (Dessange Paris Purifying Clay Mask)

 

این ماسک خاک رس (۹۹/۱۱ دلار) مناسب آنهایی است که پوست سر چرب دارند و چربی اضافه را جذب کرده و پوست سر را تمیز و شاداب می‌کند.

 

کراتین برزیلی (Novex Brazilian Keratin)

 

این نرم کننده عمیق درمان کننده (۹۹/۱۴ دلار) جایگزین مقرون به صرفه کراتینه در آرایشگاه بوده و تارهای خشک را با ویتامین E مغذی اشباع می‌کند.

 

ماسک موی روغن ارگان طبیعی (Insta Natural Argan Oil Hair Mask)

 

این ماسک مو (۹۵/۱۳ دلار) شامل مخلوط جوان کننده روغن آرگان، نارگیل جوجوبا موها را در هر بار استفاده تقویت و تغذیه می‌کند.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه