صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > جوانسازی با پی آر پی 


 

درمان چین و چروک با پی آر پی:

 


ارتجاع پوست به مرور زمان کاهش می یابد یکی از علت های اصلی پیر شدن پوست کاهش یافتن ارتجاع پوست می باشد .

امروزه برای درمان چین و چروک روش های گوناگونی ارائه شده است ، یکی از این تکنیک ها پی آر پی می باشد .

 

به وسیله پی آر پی می توان بازسازی پوست را به وسیله پلاسمای غنی از پلاکت انجام داد .

 

پی آر پی فقط به منظور زیبایی فقط استفاده نمی شود بلکه جنبه درمانی نیز دارد با پی آر پی می توان به درمان امراض پا ، درمان ستون فقرات و درمان عروقی پرداخته شود .

 

 

روش انجام عمل جوانسازی صورت با پی آر پی

۳۰ تا ۶۰ سی سی خون به منظور تهیه پلاسمای غنی از پلاکت، از بیمار گرفته می شود. سپس خون برای جدا سازی پلاسمای غنی از پلاکت، از سلول های قرمز و سفید به دقت در یک سانتریفیوژ قرار می گیرد و در نهایت پی آر پی آماده می گردد. در مرحله بعد یک عامل فعال کننده به آن اضافه شده و سپس در منطقه صورت و گردن تزریق می شود. ایده ی پشت تزریق پی آر پی بر مبنای قرار دادن غلظت بالایی از پلاکت در بافت پیر شده در جهت تحریک تولید مثل و ترمیم سلولی بنا شده است.

در اکثر کشورهای پیشرفته ستارگان سینمای هالیوود با بهره گرفتن از تکنیک پی آرپی اقدام به جوانسازی پوست می نمایند .

 

علت محبوبیت پی آرپی در جوانسازی پوست بدون عارضه بودن آن است .

 

نیاز به ذکر است اشخاصی که مبتلا به بیماری های پوستی نظیر آلرژی ، لوپوس و یا پورفیری و…می باشند مناسب انجام پی آرپی نمی باشند .

 

در سال 2004 دکتر میشرا اولین مطالعات تحقیقاتی در خصوص پی آرپی را انجام داد .

 

پی آرپی با بی حسی موضعی انجام می شود ، به دلیل اینکه پی آرپی بدون هیچ برشی انجام می شود این روش جوانسازی بدون عارضه می باشد

 

 

یکی دیگر از مزیت های پی آرپی کوتاه بودن زمان انجام است ، برای جوانسازی پوست معمولا 45 دقیقه زمان نیاز است .

 

 

شما پس از ۳ هفته از درمان با پی آر پی، می توانید انتظار بهبود قوام، بافت، و انعطاف پذیری پوست خود را داشته باشید. این روند افزایش بهبودی برای ۳ ماه آینده هم ادامه خواهد داشت.

البته نیاز به ذکر است بیمار قبل و پس از درمان از مصرف سیگار و الکل پرهیز نمایند تا نتایج درمانی حاصل به بهترین وجه ممکن حاصل شود .

 

پس از پی آرپی معمولا شخص با کمی تورم و قرمزی روبرو می شود البته جای نگرانی نیست زیرا قرمزی و تورم پس از یک روز از بین می رود .

 

البته در برخی از اشخاص ممکن است تورم و قرمزی با کمی کبودی همراه باشد .

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه