صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > مزایای لیپوماتیک 


از مزایای لیپو ماتیک :

 


 

یکنواختی لایه چربی زیر پوست در لیپوماتیک عالی است و هیچگونه بقایای مانده ازچربی که در روشهای دیگر ساکشن بصورت گلوله مانند در زیر پوست لمس می گردد در این روش وجود ندارد.

 

 

 نیاز به بستن گن در این روش برای بیمار دو هفته است که در مقایسه با ساکشن سنتی (6 ماه ) و لیزر لیپولیز (4-2 ماه) بسیار کوتاهتر است. در عین حال بستن گن 40-30 روز برای بهتر جمع شدن پوست توصیه می گردد.

 

 

جمع شدن پوست در این روش نسبت به روشهای دیگر ساکشن به دلیل صدمه کمتر به ترابکولاهای پوستی بمراتب بهتر می باشد.

 

 

در این روش بی حسی موضعی کافی است و بیمار درد ندارد درحالی که در روش های دیگر ساکشن چنانچه با بی حسی موضعی انجام گیرد معمولا بیمار احساس ناراحتی و درد دارد و معمولا نیاز به داروهای خواب آور و حتی بیهوشی خفیف می باشد.

 

 

 تورم و ترشحات پس از عمل در این روش بسیار کمتر است و ترشح از محل ساکشن نهایتا 3 روز طول می کشد در حالی که در روش های دیگر طولانی تر است.

 

 

ریسک عفونت در لیپوماتیک بسیار کم می باشد.

 

 

 احتمال آمبولی چربی نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر می باشد و تاکنون گزارش نشده است.

لیپو ماتیک نیاز به بستری ندارد و بیمار بلافاصله بعد از عمل می تواند به زندگی عادی برگردد.

 

 

کوفتگی پس از عمل نسبت به روش های دیگر به مراتب کمتر است.

 

 

گرچه جمع شدن پوست در لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر بسیار بهتر صورت می گیرد ولی در مواردی که شلی و افتادگی پوست زیاد باشد نیاز به عمل جراحی وجود خواهد داشت. با این حال عمل جراحی پس از لیپوماتیک نسبت به بیمارانی که با لیپوماتیک چربی های آنها تخلیه نشده است،عمل محدودتر با برش کوچکتری خواهد بود و در بسیاری از موارد ابدومینوپلاستی که نیاز به در آوردن ناف و تغییر محل ناف می‌باشد، پس از عمل لیپوماتیک می توان ناف را در جای خود حفظ کرد و افتادگی پوست زیر شکم را با برش محدودتری برطرف نمود.

 

 

 

لیپوماتیک جهت لاغری موضعی شکم، پهلو، پشت، ران، ساق پا و همچنین برای درمان غبغب استفاده می شود

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه