صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > زاویه دار کردن صورت با آر اف و هایفو تراپی 


زاویه دار کردن صورت بدون جراحی

 امواج رادیوئی برای خط چانه:

 

با استفاده از تکنولوژی امواج رادیوئی ما میتوانیم لایه های عمیق تری از پوست را مورد هدف قرار دهیم و بازسازی دوباره کلاژن در پوست را برانگیخته کنیم. انجام این کار باعث ایجاد تاثیراتی در سفت کردن و بالا بردن صورت دارد. درمان امواج رادیوئی برای سفت کردن پوست شل و سست استفاده می شود. چین و چروک را بهبود میدهد، و بر روی بالا بردن عضلات صورت و گردن موثر است.

 

یک ژل خنک کننده به مناطق تحت درمان اعمال خواهد شد. ميله‌ پتانسيل‌ رادیو فرکانس بر وی پوست قرار میگیرد و انرژی منتقل میشود. از رادیو فرکانس برای انتقال گرما و انرژی به لایه های عمیق تر پوست استفاده میشود و کلاژن سازی را تحریک میکند، به طوری که نتایج مطلوب به دست می آید. این روش به خودی خود حدود 15 تا 30 دقیقه بسته به مناطقی که درمان می شوند طول میکشد. بعد از پیاده سازی روش مقدار قرمزی در سطح پوست انتظار میرود اما در عرض دو یا سه روز بعد بهبود خواهد یافت. به غیر از احساس مقداری گرما، این روش یک روش نسبتا راحت و بدون درد است. هیچ دوره نقاهتی لازم نیست و تاثیرات این روش بلافاصله بعد از انجام قابل ملاحظه است.

 

هایفوتراپی (متمرکز کردن فراصوت با شدت بالا:

 

با جدیدترین درمان های معالجه توسط آلتراسوند ( فراصوت) و تحت تاثیر قرار دادن لایه های عمیق تر پوست، میتوانیم، پوست صورت را سفت کنیم، بالا بکشیم ، جوانسازی کنیم و عوارض ناشی از پیری را از بین ببریم.

 

این روش خط چانه را بهبود میبخشد و یک زاویه دار سازی بدون نیاز به جراحی انجام میدهد.

 

یک ژل خنک کننده به مناطقی که تحت درمان قرار میگیرند، تزریق میشود، و سپس دستگاه آلتراسوند بر روی پوست قرار میگیرد. انرژی به عمیق ترین لایه های پوست همانند لایه (SMAS) منتقل میگردد (سیستم عضلانی آپونوروتیک صوری). لایه (SMAS) همان لایه ای است که برای جابه جای صورت تحت عمل قرار میگیرد.

 

این دو لایه مورد هدف قرار میگیرند:

 

لایه عمیق پوستی (غشاء میانی پوست): برای تحریک و ترشح کلاژن پوست به منظور سفت و محکم کردن

 

SMAS: برای جابه جایی صورت

 

ممکن است هنگام انجام روش مقداری گرما احساس کنید، اما در عین حال این روش یک روش نسبتا آسان است. فرآیند انجام این کار 45 دقیقه است و هیچ دوره نقاهتی لازم ندارد.