صفحه اصلی > مقالات > کاشت مو > نکاتی در خصوص کاشت مو 


 

نکاتی در خصوص کاشت مو

 


 

موهای کاشته شده به مدت 2 هفته رشد میکنند که این اتفاق نشان دهنده گرفتن پیوندهاست. اما درصد زیادی از موها از هفته سوم شروع به ریزش کرده و موهای جدید از ماه دوم به بعد ظاهر شده که در ابتدا این موها نازک وکرکی شکل هستند و به مرورضخیم می شوند. در اغلب افراد همراه با ریزش موهای کاشته شده تعدادی از موهای قبلی بیمار در اطراف محل کاشت نیز وارد فاز استراحت شده و ریزش پیدا میکنند و محل کاشت برای مدتی (حدود 4 ماه) کم پشت تر از سابق دیده میشود که این حالت موقتی است. موهای کاسته شده در 6 ماه اول نازک، کرکی و با تراکم پایین ظاهر می شود و از ماه ششم به بعد موها پر پشت شده و حداکثر تا 12 ماه کامل میشود.

کاندید مناسب برای کاشت مو:

سن: اغلب آقایان 18 تا 25 ساله کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند. به جز موارد خاص با نظر پزشک، زیرا با بررسی میزان ریزش موی فعلی آن ها پیش بینی توسعه یافتن طاسی در آینده امکان پذیر نمی باشد. بهترین زمان کاشت مو هنگامیست که ریزش موی سر فرد متوقف شده باشد.

وضعیت سلامت: به منظور بررسی وضعیت سلامت فرد، بررسی شرح حال کامل و انجام آزمایشات لازم ضروری است.

بانک مو: کسانی کاندید بهتری برای کاشت مو هستند که در ناحیه پشت سرشان تراکم بالایی از فولیکول های مو داشته باشند. تراکم به معنی تعداد موها در واحد سطح می باشد. البته به کمک متدهای نوین، برای افرادیکه تراکم موی کمتری دارند نیز کاشت مو قابل انجام است.

میزان شلی پوست: بیانگر آن است تا چه میزان از پوست سر را میتوان برداشت تا با حداقل کشش بتوان بخیه زد و احتمال جای بخیه کاهش یابد. البته این موضوع تنها در کاشت مو به روش FUT حائز اهمیت است و در مورد اشخاصیکه پوست سرشان به اندازه کافی شل نیست میتوان مشکل را با استفاده از کاشت مو به روش FIT یا کاشت مو بدون نیاز به جراحی حل نمود.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه