صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > میکرونیدلینگ چه می کند؟ 


میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ روشی است که با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته می گردد.

در میکرونیدلینگ روش درمان به گونه ای است که تعدادی سوزن بسیار ظریف و استریل با عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک ( که بر اساس نوع پوست و هدف مورد نظر مشخص می گردد)، به طور همزمان وارد لایه دوم پوست (درم) می شوند . در این زمان سیستم ایمنی بدن فعال شده و سبب افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین و همچنین افزایش ضخامت لایه اول پوست(اپیدرم) می گردد.

رشته های کلاژن و الاستین درواقع رشته های پروتئینی هستند که وظیفه استحکام و حفظ خاصیت ارتجاعی پوست را به عهده داشته و عامل اصلی در جوانسازی پوست به شمار می آیند.

مزایای استفاده از میکرونیدلینگ در جوانسازی پوست:

-          یکی از مهمترین مزایای میکرونیدلینگ این است که در این روش از فرایند ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده می شود.

-          پس از انجام میکرونیدلینگ، ظاهر پوست به سرعت ترمیم شده و فرد به راحتی می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

-          در روش میکرونیدلینگ بر خلاف اکثر روش های درمانی اپیدرم پوست تنها بازسازی و ترمیم شده و به هیچ وجه تخریب نم ی گردد.

-          به دلیل بسته شدن سریع منافذ پوستی امکان عفونت در روش میکرونیدلینگ بسیار نادر می باشد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه