صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > درباره بوتاکس چه می دانید؟ 


درباره بوتاکس چه می دانید؟


 

 

بوتاکس توکسین آنابوتولینیمی است که پروتئین و نوروتوکسینش تصفیه شده و وقتی مستقیماً روی عضله تزریق می شود باعث فلج شدن عضله می گردد. این ماده اگر در لابراتوارهای معتبر تولید شود به صورت حفاظت شده ای از بکترییوم کلستریدیوم بوتولونیم ساخته می شود. این سم سیگنال های شیمیایی پایانه های عصبی را بلاک می کند تا نتوانند عضله را تکان بدهند و باعث اخم شوند.

چروک ها اساسا به این خاطر به وجود می آیند که پوست ناحیه مدام درگیر است و حرکات میمیک باعث  جمع شدن صورت می شود که مثل کاغذ تا می خورد و باز می شود. بوتاکس جلوی این تا خوردن را می گیرد و بنابراین پوست فرصت می کند که مدت بیشتری جوان بماند.

یکی از شایعترین موارد دلخوری  از بوتاکس این است که جلوی بیان احساس را از صورت می گیرد و پزشکی هنرمند است که بتواند بوتاکس را طوری تزریق کند که این ماسکه شدن به حداقل ممکن برسد.

در واقع خیلی جاها بوتاکس را با قیمت های بالا و پایین تزریق می کنند ولی تزریق بوتاکس یک نوع هنر و مهارت خاص می خواهد چون می تواند فرد را بی نهایت زشت و یا بی نهایت زیبا کند. همچنین برخی افراد غیرمتعهد میزان سرمی که با بوتاکس ترکیب می کنند را بیشتر می کنند تا هزینه بوتاکس پایینتر بیاید. ولی این کار سبب می شود مدت ماندگاری بوتاکس کمتر از میزان معمول شود و یا عوارض ایجاد کند.  همیشه ارزان تر بودن دلیل بر خوب بودن نیست. نکته دیگر این که همه بوتاکس ها معتبر نیستند، لطفاً حتماً مارک بوتاکس خود را از پزشک سوال کنید و فقط از برندهایی که مجوز وزارت بهداشت را دارند استفاده کنید.

 

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه