صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > جای جوش ها از بین رفتنی است 
جای جوش های شما از بین رفتنی استاسکارهای نازیبای آکنه هر جوانی را به وحشت می افکند. در سالهای اخیر اختراع دستگاه لیزر co2 فرکشنال می تواند راه حل موثری در این راستا باشد. در این روش توسط لیزر، لایه سطحی پوست به شکل ستونی در مقاطعی از پوست از بین می رود. پوست اطراف این ستون های حرارتی سالم می مانند و این امر موجب تسریع روند ترمیم پوست می گردد.


ليزر اربيوم هم مانند ليزر co2 فركشنال در رفع جاى جوش موثر است و نسبت به فركشنال كمتر تهاجمى بوده و لايه بردارى سطحى مى كند. اين ليزر براى جاى جوش هايى كه عمق كمترى دارند موثر است.


یکی دیگر از تکنیک های موثر در رفع جای جوش های فرورفته سابسیژن است که عبارتست از آزادکردن چسبندگى هاى بین پوست و بافت همبند زیرین آن که بیشتر براى درمان فرورفتگى جوشگاه (اسکار)هاى عمیق ناشى از جوشهاى جوانى(آکنه) کاربرد دارد. از آنجا که عامل اصلى فرورفتگى پوست، درمحل جوشگاه هاى آکنه،چسبندگى و فیبروز زیر آنست که موجب کشیده شدن پوست به داخل و فرورفتن آن میگردد، آزادسازى این چسبندگى ها بخش مهم و ضرورى براى درمان اینگونه ضایعات پوستى می باشد.


سابسیژن روشی است ساده و سر پایی و كم عارضه ، با یک مکانیسم متفاوت و اساسی در درمان اسکارهای آتروفیک ( فرورفته ) نظیر جای جوش – جای بخیه و آبله مرغان و ... ساب سیژن و لیزر co2 فرکشنال در کنار هم بهترین درمان جهت اسکارهای آتروفیک ( فرورفته ) محسوب می شوند.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه