صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > Q-Switch موثرترین دستگاه لیزر برای پاک کردن تاتو 


Q-Switch موثرترین دستگاه لیزر برای پاک کردن تاتو

 


 

کاربرد لیزر Q-Switch:

 

1- برطرف کردن خالکوبی و تاتو

۲- برطرف کردن کک مک، Age spot و ضایعات پیگمانته پوست

۳- برطرف کردن انواعی از خالها

لیزر Q-switch  دارای دو mode  شامل ۵۳۲   و  ۱۰۶۴  می باشد که mode 532 نانومتر جهت ضایعات سطحی تر و ۱۰۶۴ جهت ضایعات عمقی تر به کار می رود.

توان لیزر در از بین بردن خالکوبی های با رنگ مشکی ، قهوه ای تیره و سرمه ای بیشتر از رنگ های روشن است و در از بین بردن رنگ زرد و قرمز تقریبا ناتوان است. نور لیزر باعث تجزیه دانه های رنگی تاتو می شود و مقداری از این رنگدانه های ریز توسط سلول های فاگوسیت بدن بلعیده می شود و به تدریج کم رنگ  تر می شود و تعدادی از آن هم از طریق دلمه

خالکوبی های قدیمی تر سریعتر و با جلسات کمتری از خالکوبی جدید از بین میروند .

تعداد جلسات لیزر در درمان خالکوبی غیر قابل پیش بینی است و از ۸-۲  جلسه متغیر است.

تعداد جلسات لیزر در درمان کک و مک و ضایعات age spot  از ۶-۱ جلسه متغییر است. 

به علت وجود ترکیبات آهن در تاتوهای با رنگ روشن ابرو ، انجام Q-switch باعث تیره تر شدن آن می شود و بدین خاطر انجام تست قبل از انجام لیزر کامل ضروری است. در صورت تیره شدن باید از لیزر Erbium   یا   Co3 جهت برداشتن تاتو استفاده کرد.

بعد از لیزر استفاده از ضد آفتاب الزامی است. از برنزه کردن بعد از لیزر باید اجتناب کرد. قرمزی و التهاب بعد از لیزر به مدت ۱۰-۷  روز طول می کشد و در طی این مدت استفاده از کرم های ترمیم کننده و ضد آفتاب ضروری است.


 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه