Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

دانشنامه زیبائی
  • صفحه نخست
  • >
  • لیست مقالات

موادغذایی مفید برای پوست سالم
دسته بندی : تغذیه سالم

با استفاده از مواد غذایی سالم می توانید پوست خود را شاداب نگه دارید.

عوامل مؤثر بر نتايج لیزر موهای زائد
دسته بندی : لیزر موهای زائد

در یک مطالعه، ارتباط منفی قابل توجهی بین موفقیت درمان لیزری موهای زائد و سن بیماران دیده شد که مطرح کننده این مسأله است که لیزر برداشت موهای زائد در افراد جوان‌تر کارآیی بیشتری دارد. اما در سایر مطالعات دیگر دیده نشده که سن در تعیین میزان کارآیی نقش داشته باشد.

آیا لیزر موهای زائد خطرناک است؟
دسته بندی : لیزر موهای زائد

برخی مراجعین سوالاتی در خصوص عوارض لیزر موهای زائد می پرسند، مانند : - آیا با انجام لیزر احتمال دارد سرطان بگیرند؟ - آیا لیزر موهای زائد بیکینی در آینده روی بارداری تاثیر منفی دارد؟ - آیا من که مجرد هستم می توانم لیزر موهای زائد انجام دهم؟ در پاسخ این عزیزان وقتی می پرسیم این مطالب را از کجا شنیده اید، جواب در تمامی موارد یکسان است: "دوستان و آشنایان"!!!

بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد
دسته بندی : لیزر موهای زائد

اگر قصد خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی را دارید یا اگر جوش ها و موهای زیر پوستی خسته تان کرده است و دنبال یک مرکز مناسب برای لیزر موهای زائد می‌گردید حتما قبل از گرفتن وقت ویزیت، این مقاله را بخوانید تا با تمام بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد آشنا شوید

همه چیز درباره لیزر موهای زائد
دسته بندی : لیزر موهای زائد

بیمار ایده آل، بیماری است كه پوستی روشن اما مویی مشكی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقع گرایانه بوده و اختلال هورمونی نداشته باشد...

کاربردهای لیزر PDL
دسته بندی : دستگاههای جوانسازی

درمان پوست با لیزر PDL یک روش سریع، بسیار دقیق و به معنای واقعی بدون درد برای درمان طیف گسترده‌ای از تغییرات رنگ پوست و وضعیت‌های پوستی مختلف می‌باشد.

۱۲۳۴۵۶