Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

دانشنامه زیبائی
  • صفحه نخست
  • >
  • چربی سوزی و عضله سازی با موشن لب Motion lab
امتیاز این مقاله

چربی سوزی و عضله سازی با موشن لب Motion lab

دستگاه لاغری هوبرموشن لب HUBER Motion Lab

 

دستگاه لاغری هوبرموشن لب HUBER Motion Lab : دستگاه لاغری، فرم دهی و توانبخشی هوبر یک فناوری منحصر به فرد روز دنیاست که توانایی های فیزیکی را اصلاح می کند و به ماهیچه های وضعی بدن استحکام می بخشد و موجب رسیدن به حداکثر میزان چربی سوزی در بدن شده که ورزشکار به سرعت و تنها در ۳ دقیقه وارد سیستم چربی سوزی می شود. دستگاه هوبر، به علاوه به منظور توانبخشی انواع بیماران نیازمند به درمان فیزیکی چه در ورزشکاران و چه در افراد مبتلا به دیسک آرتروز- آرتریدروماتیئید- MS و… نیز طراحی شده است.

 

بهبود سطح سلامت و انعطاف پذیری عمومی بدن

Huber يا همان سيستم spine force نام نوعی سيستم تندرستی ورزشی از كمپانی LPG فرانسه است كه محصول ادغام علوم نوين ورزشی با دانش ارگونومی می باشد. اين سیستم يك دستگاه منحصر به فرد ، جهت بهبود هماهنگی و تعادل ( Balance) ، افزایش قدرت ، تصحیح فرم ستون فقرات و حتی فرم بدن می باشد.

سيستم HUBER ، با به كارگيری و تركيب شاخص های تمركز ، تعادل (Balance) ، حركت و وضعيت فضايی بدن (Body posture) و از طريق تقويت عضلات عمقی ، به اصلاح مشكلات محور حركتی بدن و همچنين تقويت تعادل و همانگی مغزی – عضلانی کمک می نماید.

 

دستگاه لاغری هوبرموشن لب HUBER Motion Lab

 

کاربردهای مختلف دستگاه Huber :

 

    سلامتی Halth (توانبخش سریع و مؤثر)

    زیبایی Beauty (تبدیل چربی به عضله)

    ورزشی Sport (افزایش توانایی های فیزیکی)

سلامتی

بیماری که دچار سائیدگی شدید زانو می باشد و باید عضلات کمری وی تقویت گردد، بیماری که فلج نخاعی دارد و قادر به ایستادن نیست ولی باید ورزش کند و ... دستگاه HUBER این قابلیت را دارد که به صورت هدفمند بدون بکارگیری برخی عضلات، عضلات دیگر را تقویت و بالانس عضلانی و حرکتی و حسی را برقرار نماید. عضلات بین مهره ای را بدون فشار بر زانوها تقویت نماید. عضلات شانه ای را بدون بکارگیری عضلات سمت مقابل، در هر سمت به صورت هدفمند تقویت کند و ... این روش ورزش، انقلابی در بهبود ضایعات اسکلتی عضلانی است و باعث بهبود افراد با ورزش در بارداری، معلولیت های یک یا چند عضوی، با قطع نخاع و ... .

 

زیبائی

براساس مطالعات و تحقیقات شرکت LPG فرانسه، با توجه به هدفمند بودن حرکات ورزشی این دستگاه در 24 جلسه ی 30 دقیقه ای، وزن شما با کاهش 10% از توده چربی همراه می گردد. همچنین به علت انجام فعالیت عضلانی و افزایش توده عضلانی 2 کیلوگرم چربی به عضله تبدیل می گردد و حدود 3 الی 4 سانتیمتر از سایز شما کاسته می شود.

 

ورزشی

با مانیتوری که مقابل شما قرار دارد و سطح مواج زیر پای شما و 2 دستگیره قابل حرکت در دستتان، شما باید حرکات طراحی شده پیش روی خود را به طور صحیح انجام دهید. کوچکترین اشتباه به شما اخطار داده و خواستار تصحیح حرکت در نوع مناسب فشار و تعادل می شود و در نتیجه عضلات شما به فرم دلخواهتان می رسد.

 

 

در چند جلسه به نتیجه مطلوب می رسم؟

 

نتیجه گیری از این روش کاملاً به وضعیت بدنی و پاسخ دهی سیستم عصبی – عضلانی شما بستگی دارد. ممکن است در همان پکیج اول بدن شما پاسخ مناسب را نشان دهد و یا ممکن است نیاز داشته باشید دوره های بیشتری را تمرین کنید. نتایج بدست آمده و تغییرات بوجود آمده مشهود در فرم بدنی تمامی مراجعین باعث شده تا انگیزه لازم برای تکرار پکیج ها ایجاد شود و این عزیزان با رضایت کامل، زمان خود را برای مراجعات بعدی اختصاص دهند.

چند جلسه در هفته باید برای کار با HUBER بیایم؟

 

برنامه ریزی تمرینی روی دستگاه هیوبر با توجه به تعداد جلسات تعیین شده در هفته قابل تغییر می باشد حتی هر روز هم می توان از دستگاه استفاده کرد. با اینحال پیشنهاد ما برای گرفتن نتایج سریعتر و مشهودتر سه بار در هفته است.

آیا کار با HUBER بصورت خصوصی و با مربی انجام می شود یا تنها با برنامه های پیش فرض دستگاه؟

 

کار با هیوبر دقیقاً مشابه تمرین با مربی خصوصی ورزشی است که برای هر جلسه می توان برنامه های متنوع و متفاوتی را اجرا نمود. در زمان کار با هیوبر، تکنسین حرفه ای دستگاه، بر اساس نظریه و دستور پزشک تمرینات مختلف را طراحی نموده و فرمان های لازم را به دستگاه می دهد و در تمام طول مدت اجرای تمرین بدون وقفه بر نحوه صحیح انجام حرکات و فرم بدن شما نظارت دارد

آیا کار با هیوبر باعث لاغر شدن من می شود؟

 

جالب است بدانید اشخاصی که به مدت 20 تا 40 دقیقه با هیوبر کار می کنند، احساس می کنند یک تا دو ساعت در باشگاه ورزشی به انجام تمرینات هوازی و قدرتی پرداخته اند. بدلیل این که هیوبر یک شبیه ساز ورزشی پیشرفته و ایزومتریک بوده و کار با آن باعث افزایش سوخت و ساز بدن و مصرف کالری بالا می شود، طی جلسات تمرینی بخشی از چربی های اضافی دفع و بدلیل انجام تمرینات مقاومتی، حجم عضلات بدن اضافه می شود. بنا به ادعای شرکت LPG، مخترع و سازنده فرانسوی هیوبر، 24 جلسه تمرین 30 دقیقه ای و پیوسته با هیوبر، باعث می شود تا 10 درصد از حجم چربی بدن کم شده و در عین حال دو کیلو به وزن عضلات بدن اضافه شود. در عین حال طی این دوره تمرینی، از سایز دور کمر تا حدود 3 سانتیمتر کاسته می شود. انجام تست Body composition به منظور تعیین میزان چربی و عضلات بدن، می تواند به شما نشان دهد چقدر در این زمینه موفق بوده اید.

آیا تغییراتی که در فرم بدن من ایجاد می شود، دائمی است؟

 

اگر ورزش کنید و شیوه صحیحی برای فعالیتهای روزمره خود مانند نشستن و ایستادن اتخاذ نمائید، تا مدتهای بسیار طولانی، اثرات کار با این دستگاه باقی خواهد ماند. پیشنهاد می کنیم حتماً ورزش را به عنوان یک عادت در زندگی تبدیل کنید تا همیشه بدنی خوش فرم و سالم داشته باشید. با این حال نمی توان ادعا نمود که اثرات کار با این دستگاه دائمی است.

آیا همه افراد می توانند با HUBER کار کنند؟

 

تمام مردان و زنانی که قد آنها بیشتر از 120 سانتیمتر بوده و وزن آنها کمتر از 150 کیلوگرم است می توانند از این دستگاه استفاده نمایند. هیچ محدودیتی نیز بر روی سن و جنسیت استفاده کننده وجود ندارد. تنها افرادی که بیماریها و مشکلاتی دارند که تعادل و ایستایی آنها را دچار مشکل نموده است (از قبیل صرع، فلج، ام اس در درجات بالا، فشار خون بسیار بالا یا بسیار پایین و مشکلات حاد قند خون) نمی توانند از این دستگاه استفاده نمایند.