Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

Sculpsure
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • اسکالپشور
امتیاز این سرویس

اسکالپشور

اسکالپشور جدیدترین تکنیک و تکنولوژی کشور امریکا برای از بین بردن چربی هایی است که به سختی با ورزش و رژیم از بین می روند. از اسکالپشور در نواحی شکم، پهلو، بازوها و ران می توان به راحتی استفاده کرد. امروزه اکثر افراد دنیا با استفاده از این روش لذت داشتن اندامی متناسب را تجربه می کنند. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

اسکالپشور امریکا در ایران تکنولوژی اولین لیزر لیپولیز هایپرترمیک غیر تهاجمى

 

 

 

- هدف: از بین بردن چربى هاى اضافی در نواحى شکم، پهلو، ران، بازو.

- نحوه عملکرد: هندپیس هاى دستگاه با تابش لیزر در نواحى مورد نظر، باعث حل شدن چربى ها می شود.

- زمان درمان: ٢٥ دقیقه در هر ناحیه، اسکالپشور کنید، به خانه یا محل کار بازگردید و کارهاى روزمره خود را انجام دهید.

- ایمن و بدون عوارض جانبى.

- بدون نیاز به جراحى، بیهوشى و بى حسى.

- مدت زمان ریکاورى: ندارد.

- نتایج: کاهش ٢٤٪‏ ضخامت چربى ها در هر جلسه تا شش هفته بعد از اسکالپشور.

- میزان درد: فقط کمى احساس گرماى زیر پوستى. مجهز به سیستم خنک کننده تماسى

 

اسکالپشور... به اندام دلخواه خود برسید!

 

اسکالپشور جدیدترین تکنیک و تکنولوژی کشور امریکا برای از بین بردن چربی هایی است که به سختی با ورزش و رژیم از بین می روند. از اسکالپشور در نواحی شکم، پهلو، بازوها و ران می توان به راحتی استفاده کرد. امروزه اکثر افراد دنیا با استفاده از این روش لذت داشتن اندامی متناسب را تجربه می کنند.

اسکالپشور اولین و تنها لیزر هایپرترمیک برای تناسب اندام است!

 

دستگاه مجهز به چهار هندپیس است که به صورت مجزا در هر یک از   لیزر دایود استفاده می شود. این هندپیس ها  از نظر چیدمان کاملا قابلیت تنظیم بر روی نواحی مختلف بدن را دارند. پس از قرار گرفتن هندپیس ها روی ناحیه مشخص شده، چربی های زیر پوستی به مدت 25 دقیقه با تابش لیزر در دمای 42 الی 47 درجه سانتی گراد (تکنولوژی هایپرترمیک) قرار می گیرند و ذوب می شوند.چربی های ذوب شده در طی گذشت زمان به صورت کـامـلا طبـیعی از بدن دفـع می شوند و هیچ نیازی به شیوه های جراحی و تهاجمی برای ساکشن و خارج کردن آنها نیست.

اسکالپشور یک تکنیک کاملا غیر تهاجمی است!

در این روش هیچ نیازی به عمل جراحی وجود ندارد و کوچکترین آسیبی به ارگان های اطراف بافت چربی نمی رسد و  به هیچ عنوان عوارض جانبی شیوه های تهاجمی از قبیل عفونت، جای زخم، کبودی و افتادگی پوست ایجاد نمی شود. همچنین محدودیت های شیوه های غیر تهاجمی دیگر (کرایو لیپولیز، کویتیشن، آر اف و ال پی جی ) را از قبیل کبودی، نیاز به ماساژ، ناهمواری سطح پوست و تعداد جلسات طولانی حاصل نمی کند.

اسکالپشور فقط 25 دقیقه زمان لازم دارد!

در این تکنیک برای لاغری هر ناحیه فقط 25 دقیقه زمان لازم است. حتی اگر شاغل هستید در زمان صرف نهار به نزدیکترین کلینیک مراجعه و اسکالپشور کنید.

اسکالپشور به سفت شدن پوست کمک می کند!

استفاده از لیزر و تحریک گرمایشی در این روش، سطح پوست را سفت کرده و از افتادگی و شلی پوست جلوگیری می کند. توجه کنید افتادگی پوست در روش های قدیمی لاغری  بسیار ظاهر ناخوشایندی دارد.

اسکالپشور دوران نقاهت ندارد!

در این تکنیک کاملا غیر تهاجمی دوران نقاهت وجود ندارد. شما بعد از اسکالپشور به راحتی می توانید به فعالیت های روزانه خود بپردازید و هیچ احتیاجی به استفاده از گن و ماساژ درمانی ندارید. اسکالپشور انجام دهید و با اعتماد به نفس به خانه و یا محل کار خود باز گردید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

اسکالپشور تکنیکی بدون درد است!

در مدت زمان استفاده از اسکالپشور فقط در لایه زیر پوست تا حدی احساس گرما خواهید نمود و این روش کاملا بدون درد است. همچنین برای راحتی بیشتر شما تمامی هندپیس های دستگاه مجهز به یک سیستم پیشرفته خنک کننده تماسی شده اند. پس با خیال راحت به موسیقی گوش دهید و از اسکالپشور لذت ببرید.

اسکالپشور کمترین جلسات لاغری را نیاز دارد!

 در اغلب افراد تنها با یک جلسه 24 درصد (یک چهارم) چربی های ناحیه از بین می رود و نتیجه دلخواه حاصل می شود. البته تعداد جلسات درمانی نسبت به افراد متغیر است و در بعضی افراد ممکن است نیاز به دو یا به ندرت سه جلسه لاغری باشد. در این تکنیک چون هیچ عارضه جانبی وجود ندارد، حتی می توان برای دستیابی به نتایج بهتر تعداد جلسات را افزایش داد.

اسکالپشور چربی ها را به صورت دائمی از بین می برد!

از نظر بالینی اسکالپشور چربی ها را در هر ناحیه به صورت دائمی از بین می برد و چنانچه رژیم غذایی سالم را در زندگی روزمره رعایت کنید، به هیچ عنوان بازگشت این چربی های مزاحم را تجربه نخواهید کرد.