Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

LPG
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • ال پی جی
امتیاز این سرویس

ال پی جی

ال پی جی با تكنيك اندرمولـوژي يكـــي از تكنيك‌هاي موجــود بــراي كاهش سـايزمحســوب مي‌شود. اين سيستم با افـزايش جـريان خون زيرپوستي، افزايش تخليه لنفــاوي و حركت دادن چربي زير پوســت باعــث سيال شـدن چربي‌هـا شــده و سـوخـت و سـاز را در موضع افزايش مي‌دهد. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

L.P.G با تكنيك اندرمولـوژي يكـــي از جديدترين تكنيك‌هاي موجــود بــراي درمان سلوليت و كاهش سـايزمحســوب مي‌شود. اين سيستم با افـزايش جـريان خون زيرپوستي، افزايش تخليه لنفــاوي و حركت دادن چربي زير پوســت باعــث سيال شـدن چربي‌هـا شــده و سـوخـت و سـاز را در موضع افزايش مي‌دهد.

 

 

در صورت نياز به مصرف چربي‌ها، بدن از اين چربي‌هاي تحـريك شده استـفاده كرده و منـجر به لاغري موضعي مي‌شود. اين سيستم به صـورت كنـترل‌شده روي بافــت‌هاي عمـقي پوسـت اثرگذاشته ، با تقويت بافت همبند و سفت شدن پوست، باعث رفع سلوليت و ناهمواری هاي پرتقـالي شكل و صـاف شـدن سطـح خـارجي پوسـت مي‌شـود و نمـاي ظاهـري آن را ترمـيم مي‌كنـد. روند درمان بسيار دلپذير و خوشايند است و هيچ عارضه‌اي به دنبال ندارد.

 

 

کلینــیک ایرانیــان با دارا بـودن جدیدتــرین و پیشـرفته ترین مدل های دستگاه های  LPG ( اینتگرال و اندرمولب) تنها مرکز مورد تائید کمپانی LPG فرانسه در ایران می باشد.

 

 

 

كاربردهاي اندرمولب LPG در زيبايي

 

رفع چاقي‌هاي موضعي و سلوليت

 فرم‌دهي بدن و پيكرتراشي

 ليفتينگ صورت و سینه

 درمان افتادگي و شلي پوست بعد از ليپوليز و ليپوساكشن