Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

LPG
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • ال پی جی
امتیاز این سرویس

ال پی جی

ال پی جی با تكنيك اندرمولـوژي يكـــي از تكنيك‌هاي موجــود بــراي كاهش سـايزمحســوب مي‌شود. اين سيستم با افـزايش جـريان خون زيرپوستي، افزايش تخليه لنفــاوي و حركت دادن چربي زير پوســت باعــث سيال شـدن چربي‌هـا شــده و سـوخـت و سـاز را در موضع افزايش مي‌دهد. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

فرم دهی بدن با ال پی جی

 

 

L.P.G  با تكنيك اندرمولـوژي يكـــي از تكنيك‌هاي موجــود بــراي كاهش سـايزمحســوب مي‌شود. اين سيستم با افـزايش جـريان خون زيرپوستي، افزايش تخليه لنفــاوي و حركت دادن چربي زير پوســت باعــث سيال شـدن چربي‌هـا شــده و سـوخـت و سـاز را در موضع افزايش مي‌دهد.

 

 

http://www.iranianclinic.com/uploads/7_9231.jpg

 

 

 

در صورت نياز به مصرف چربي‌ها، بدن از اين چربي‌هاي تحـريك شده استـفاده كرده و منـجر به لاغري موضعي مي‌شود. اين سيستم به صـورت كنـترل‌شده روي بافــت‌هاي عمـقي پوسـت اثرگذاشته ، با تقويت بافت همبند و سفت شدن پوست، باعث رفع سلوليت و ناهمواری هاي پرتقـالي شكل و صـاف شـدن سطـح خـارجي پوسـت مي‌شـود و نمـاي ظاهـري آن را ترمـيم مي‌كنـد. روند درمان بسيار دلپذير و خوشايند است و هيچ عارضه‌اي به دنبال ندارد.

کلینــیک ایرانیــان با دارا بـودن جدیدتــرین و پیشـرفته ترین مدل های دستگاه های  LPG ( اینتگرال و اندرمولب) تنها مرکز مورد تائید کمپانی LPG فرانسه در ایران می باشد.

 

 

 

كاربردهاي LPG در زيبايي

 

رفع چاقي‌هاي موضعي و سلوليت

 

 فرم‌دهي بدن و پيكرتراشي

 

 رفع چين و چروك صورت

 

 ليفتينگ صورت و سینه

 

 درمان افتادگي و شلي پوست بعد از ليپوليز و ليپوساكشن