Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

Body Sculptor
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • بادی اسکالپتر
امتیاز این سرویس

بادی اسکالپتر

دستگاه بادی اسکالپتر وسیله ای مکمل برای از بین بردن چربی های بدن با درمانی آسان و ماندگاری طولانی است. این روش عوارض جانبی ندارد و خللی در روند طبیعی بیولوژیکی (زیستی) بدن وارد نمی کند. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

لاغری و تناسب اندام با دستگاه جدید بادی اسکالپتر

 

 

 

دستگاه بادی اسکالپتر وسیله ای مکمل برای از بین بردن چربی های بدن با درمانی آسان و ماندگاری طولانی است. این روش عوارض جانبی ندارد و باعث تغییر سوخت و ساز بدن نمی شود و خللی در روند طبیعی بیولوژیکی (زیستی) بدن وارد نمی کند.این روش ۱۰۰٪ طبیعی بوده و برای سرعت بخشیدن به آزاد کردن بافت چربی بدن برای اهداف زیبایی و درمانی به وسیله فعال ساختن سلول ها با استفاده از نیروی مغناطیسی صورت می پذیرد.

تحقیقات نشان داده است که این تکنولوژی به طور متوسط ۶سانتی متر دور کمر را کاهش میدهد. این عمل از طریق فعالسازی طبیعی تجزیه و تحلیل چربی با آزاد کردن و مصرف اسیدهای چرب و در نتیجه انقباض نامحسوس عضلات از طریق تحریک کانال های کلسیم تحت تاثیر میدان مغناطیسی انجام میپذیرد. میدان مغناطیسی ساطع شده در سطح بدن به خصوص در نواحی شکم٬ پهلو٬ بازوها٬ رانها و ساق پاها منتقل میشود.

 

خواص درمانی بیومغناطیس

محققین اثر میدان مغناطیسی را نتیجه وجود هموگلوبین در خون می دانند. به این صورت که بخشی از یون های درون خون که در حال حرکت در امتداد یک شریان بدن هستند باردار شده و تقابل بین یونهای مثبت و منفی و قطبی شدن آنها موجب افزایش جریان خون می گردد که نتیجه آن کاهش التهابات و در نتیجه تسکین دردهای عضلانی و مفصلی می باشد این خاصیت مغناطیسی تاثیر مشابهی بر همه مایعات بدن دارد.لازم به ذکر است که تاثیرمیدان مغناطیسی بر خون موجب فعال شدن آهن موجود در خون می شودکه باعث تسریع روند فوق می گردد.

 

این وسیله کارائئ و تاثیرات میدان بیو مغنا طیسی را با اثربخشی آب زدایی توسط فشارهای خفیف ترکیب می کند.این تکنیک ترکیبی با تغییر دادن میزان فشار و کاستن آن و برقراری گردش خون و لنف سالم در موضع مورد نظر عمل می کند. عوارض خستگی را از سرتا پا می زداید و با سلولیت به صورت موثری می جنگد. این وسیله ۲ قالب چکمه ای و ۴ بند القایی دارد که تمام بدن را می پوشاند: صورت-بازوها- کمر-باسن-ران ها-زانوهاو ساقها لحظه ای بسیار خاص از آرامش و لذتی همراه با گرمی و شل شدن عضلات به شما می دهد. درمانی ۱۰۰% بدون دخالت دست و بدون درد و جراحت و احساسی از خوشی و سبکی برایتان به ارمغان می آورد.

 

نتایج مورد انتظار:

    کاهش در مقدارچربی های اضافی در قسمتهای مورد نظر بدن : به طور متوسط دو سایز لباس

    کاهش در حالت پوست پرتقالی بدن

    کاهش سلولیت بدن

    سفت شدن پوست

    ماندگاری و برگشت ناپذیری تا ۶ ماه با رعایت رژیم غذایی سالم و ورزش منظم

    احساس آرامش

 

روش کار به چه صورتی میباشد؟

جلسات بادی اسکالپتربسیارخوشایند هستند زیرا که این تکنولوژی آرامش بخش محیطی دلنشین را دراتاق کلینیک فراهم می کند. درمان ۳۰ تا ۴۵ دقیقه ای گرمای ملایمی را به بدن وارد می کند که باعث خواب آلودگی می شود. محیطی که منجر به آرامش می شود و شما می توانید به خود و بدنتان گوش فرا دهید.بادی اسکالپتر مناسب برای تمام خانم هایی است که بعد از بارداری می خواهند به وزن قبلی خود برسند خود راقبل یائسگی کوچک کنند درتعطیلات بیکینی بپوشند  و یا با شل شدن پوست خود بگنجد.این تکنولوژی برای آقایانی که شکم و پهلوهم دارند مفید است.

این دستگاه علاوه بر بهره مندی از فن آوری BioStimilogy  از مزایای درناژ اندام توسط یک سیستم ریز فشار نیز کمک گرفته است. در این تکنیک ترکیبی با وارد کردن متناوب فشار در مناطق تحت درمان جریان خون و سیستم لنفاوی فعالیت مطلوب خود را باز می یابند. این روند به بهبود نشانگان پاهای خسته کمک کرده و تاثیر به سزایی در مبارزه با سلولیت دارد.

Excell دارای دو پوتین و 4 تسمه القایی برای پوشش تمامی بدن شامل: صورت، بازوها، کمر، لگن، ران ها، زانوها و ساقها می باشد. در هنگام استفاده از این سیستم شخص احساس خاصی از آرامش را تجربه می کند. این احساس ترکیبی از گرمای ملایم و آرامشی دلپذیر است.

این روش لاغری کاملاً بدون درد، غیرتهاجمی و بدون هرگونه دخالت دست می باشد و پس از هر یک از جلسات احساسی از نشاط و شادابی به شخص دست می دهد.

 

 

برنامه درمانی پیشنهادی: 12 جلسه 30 دقیقه ای، 2 تا 3 بار در هفته می باشد.

     افرادی که اضافه وزن دارند

    افرادی که از اضافه وزن موضعی رنج میبرند

    ورزشکارانی که به طور موضعی نیاز به کاهش سایز دارند

    جهت کاهش اضافه وزن بعد از زایمان

    افرادی که قبل از باردار شدن نیاز به کاهش وزن دارند

    افراد مسن که به علت اضافه وزن از دردهای عضلانی و استخوانی رنج میبرند

    افرادی که برای جراحی نیازبه کاهش وزن دارند

 

این دستگاه که حاصل تحقیقات علمی است میدان بیومغناطیسی تولید می کنند و برای پوست و بدن کاملاً بی ضرر است.

انقباض عضلات مصرف انرژی را بالا می برد و این خود باعث آزاد شدن سلول های بافت چربی می شود.

باعث کاهش تدریجی چربی ها در مناطق مورد نظر بدن می شود.

 

منع استفاده:

    زنان باردار

    زنان شیرده

    کسانیکه دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب در بدنشان دارند