Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

Shock wave
 • صفحه نخست
 • >
 • گروه خدمات
 • >
 • شاک ویو
امتیاز این سرویس

شاک ویو

Acoustic wave therapy يا شاك ويو كه يكـي از آخرين درمان‌هاي بدون جراحي چاقي و سلوليت بوده كه امواج صوتي با عبـور از پوســت و ورود به سلــوليت موجب آزاد شـدن چـربي از بافـت‌هاي سلوليت و در نتيجه بهبود ظاهر پوسـت و متـعاقب آن كاهش سايز خواهد شد. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

سلوليت در واقع نوعي بافت چربي است با ظاهـري پرتقالي شـكل که روي سطح پوست ظاهر شـده و اغلب در نقاطـي مانـنـد بالاي ران و باسـن ديـده مي شود. حدوداً 90درصد خانم‌ها سلوليت دارند.

 

Acoustic wave therapy يا شاك ويو كه يكـي از آخرين درمان‌هاي بدون جراحي چاقي و سلوليت بوده كه امواج صوتي با عبـور از پوســت و ورود به سلــوليت موجب آزاد شـدن چـربي از بافـت‌هاي سلوليت و در نتيجه بهبود ظاهر پوسـت و متـعاقب آن كاهش سايز خواهد شد.

 

نقش دستگاه شاک ویو در درمان سلولیت چیست؟

یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های موثر بر سلولیت شاک ویو است که در حال حاضر بهترین شاک ویو مربوط به شرکت اشتورز سوئیس است که دارای تمام استانداردهای روز اروپا و امریکاست.

اين دستگاه 2 پروب شعـاعي (D Actor) و مسطح  (C Actor) دارد كه اولي براي توليد امواج صوتي  از يك كمپرسور هواي فشــرده اسـتفاده مـي‌كند كه باعث لرزش پوست، عضله و درناژ لنفاوي و تحـريك متابوليسم شده وبراي درمان سلوليت‌هاي سطحي ‌تر موثر است.

در C  Actor امواج به صورت سطحي گسترش مي‌يابد و نفوذ آن عميـق‌تر اسـت. نفوذ عميق باعث شل شـدن بافت پيـوندي و افزايـش فعاليــت سلول‌ها و درمان‌ سلوليت در تمـامي مراحل مي‌شود. با اين دسـتگاه روي نواحي ران ها و ساق پا، باسن، بازو و شـكم مي‌تـوان كـار كــرد. هــيچ عارضـه‌اي بعـد از كار كــردن با اين دستگاه وجود ندارد. و استفاده همزمان از LPG نتایج درمانی را بهبود می بخشد.

 

 

مـوارد درمـان:

با توجه به اثرات بیولوژیک رادیال شاک ویوها ، موارد درمانی مختلفی به بهترین شکل با این سیستم ها درمان می شوند:

 • سلـولیـت
 • افتـادگـی پـوسـت
 • اصـلاح دفـورمیتـی هـای پـوستـی
 • استـریـا و استـرچ مـارک
 • بهبـود نـاهمـواری هـای پـس از لیپـوسـاکشـن
 • لیپـوادم

چه مدت بعد می توان نتیجه درمان را دید؟

بهترین نتیجه حداقل سه ماه پس از اولین جلسه درمان مشاهده می شود. با اینکه نتیجه کامل درمانی پس از سه ماه حاصل می شود اما روند بهبود پس از پایان جلسه اول به طور قابل ملاحظه ای مشهود است. و پس از درمان بهبودی قابل ملاحظه ای در ساختار بافت پوست مشخص می شود. در این سیستم اپلیکاتور دستگاه طوری طراحی شده که امواج را در سطح بدن منتشر می کند. درنتیجه هیچ گونه آسیب بافتی وجود نخواهد داشت. بلافاصله پس از اولین جلسه درمانی 75 درصد افزایش در الاستیسیته پوست گزارش شده که این میزان پس از سه ماه به 95 درصد و پس از 6 ماه به 100 درصد می رسد.

 

درمان به چه صورت است؟

معمولا درمان به صورت دو بار در هفته به مدت 3 تا 6 هفته بسته به وضعیت بیمار انجام می شود. پس از اتمام دوره درمان ، درمان نگهدارنده هر 6 تا 8 ماه یک بار توصیه می شود . ممکن است 20 درصد بیماران به جلسات بیشتر نیاز داشته باشند. طول درمان در هر جلسه 15 تا 30 دقیقه است.

 

 

http://www.iranianclinic.com/uploads/9_9233.jpg