Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

Shock wave
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • شاک ویو
امتیاز این سرویس

شاک ویو

Acoustic wave therapy يا شاك ويو كه يكـي از آخرين درمان‌هاي بدون جراحي چاقي و سلوليت بوده كه امواج صوتي با عبـور از پوســت و ورود به سلــوليت موجب آزاد شـدن چـربي از بافـت‌هاي سلوليت و در نتيجه بهبود ظاهر پوسـت و متـعاقب آن كاهش سايز خواهد شد. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

سلوليت در واقع نوعي بافت چربي است با ظاهـري پرتقالي شـكل که روي سطح پوست ظاهر شـده و اغلب در نقاطـي مانـنـد بالاي ران و باسـن ديـده مي شود. حدوداً 90درصد خانم‌ها سلوليت دارند.

Acoustic wave therapy يا شوك ويو كه يكـي از آخرين درمان‌هاي بدون جراحي چاقي و سلوليت بوده كه امواج صوتي با عبـور از پوســت و ورود به سلــوليت موجب آزاد شـدن چـربي از بافـت‌هاي سلوليت و در نتيجه بهبود ظاهر پوسـت و متـعاقب آن كاهش سايز خواهد شد.

 

 

 

 

اين دستگاه 2 پروب شعـاعي (D Actor) و مسطح  (C Actor) دارد كه اولي براي توليد امواج صوتي  از يك كمپرسور هواي فشــرده اسـتفاده مـي‌كند كه باعث لرزش پوست، عضله و درناژ لنفاوي و تحـريك متابوليسم شده وبراي درمان سلوليت‌هاي سطحي ‌تر موثر است.

 

در C  Actor امواج به صورت سطحي گسترش مي‌يابد و نفوذ آن عميـق‌تر اسـت. نفوذ عميق باعث شل شـدن بافت پيـوندي و افزايـش فعاليــت سلول‌ها و درمان‌ سلوليت در تمـامي مراحل مي‌شود. با اين دسـتگاه روي نواحي ران ها و ساق پا، باسن، بازو و شـكم مي‌تـوان كـار كــرد. هــيچ عارضـه‌اي بعـد از كار كــردن با اين دستگاه وجود ندارد. و استفاده همزمان از LPG نتایج درمانی را بهبود می بخشد.