Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

HAIR REMOVAL LASER
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • لیزر موهای زائد
امتیاز این سرویس

لیزر موهای زائد

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد . بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

 

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی   تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد . بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند.

 

 

 

آناژن (مرحله رشد): طـی آن مــو دارای حداکــثر ضـخــامت و رنگ است . در این مرحـله اشـعه لیزر بیشــترین اثر تخریبـــی را روی فولیـکول مو دارد .

 

کاتاژن (مرحله انتقالی):ضـخـامت فولیـکول رشــد یافـــته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود.

 

تلوژن (مرحله استراحت ): در این مرحلـه تمام فعـالیتها ی رشـد متوقف می شود . در نواحـی مختلف بدن مـدت این دوره تفـاوت دارد . مرحله تلوژن در مـوی سر به مدت تقـریباً 100 روز و دیگـر نواحی بدن تا 6 ماه طول می کشد .

 

چند نوع لیزر برای درمان موهای زائد وجود دارد؟

 

 

1  ) لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر

 

 

2) لیزر دایود با طول موج 800 نانومتر

 

 

3)  لیزر Nd-Yag با طول موج 1064 نانومتر

 

 

4)  سیستم نوری IPL نیز با روش کارکردی مشابه لیزرها در درمان موهای زائد به کار می رود.

 

 

در مورد اینکه کدام یک بهتر عمل می کند مقالات مختلف هر کدام از برتری یکی از لیزرها سخن می گوید ولی تنظیم پارامترهای هر کدام از لیزرهای فوق که بهتر انجام شود اثر بهتری دارد  و تشخیص این که چه لیزری برای چه نوع پوستی مناسب است توسط پزشک انجام می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 در کلینیک ایرانیـان از لیزرهای زیر جهـت رفع مــوهای زائد استفاده می شود:

 

 

- Alexandrite+Nd-YAG  ، Elite     سایناشور امریکا

 

 

 

-Alexandrite+Nd-YAG  ،Duetto    کوانتای ایتالیا

 

 

-Diode ،Vectus    سایناشور امریکا

 

 

 

 

-Diode   ،Mediostar next pro  آسکلپیون آلمان

 

 

- IPL ، I2PL    الیپس دانمارک

 

 

بعد از انجام لیزر تعداد موها کاهش یافته اما چون موهــا در فازهای متفاوتی از رشد به سر می برند تعدادی از آنها طی انجام لیـزر از بیـن نرفته و باقی می مانند. بنابراین باید این عمل هر 5 تا 8 هفـته یکبـار تکــرار شده تا موها کاملاً از بین بروند . تعداد جلسات حداقل 4 الی6 جلسه می باشد.