Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

HAIR REMOVAL LASER
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • لیزر موهای زائد
امتیاز این سرویس

لیزر موهای زائد

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد . بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

موهای زائد یکی از شایعترین علل مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیـزر مـی باشـد. روش هـای سنـتی   تاثیری در از بین بردن فولیکول مو ندارد . بنابراین استفاده از کرم های مو بر، اپیلاسـیون، اپی لیدی، تراشیدن، بند انداختن یا روشهای دیگر موجب بازگشت موهای ناخواسته به همان تعداد ، ضخامت و رنگ قبلی می شوند.

 

مراحل رشد مو:

 

آناژن (مرحله رشد): طـی آن مــو دارای حداکــثر ضـخــامت و رنگ است . در این مرحـله اشـعه لیزر بیشــترین اثر تخریبـــی را روی فولیـکول مو دارد .

 

کاتاژن (مرحله توقف رشد):ضـخـامت فولیـکول رشــد یافـــته کاهش می یابد و از پیاز مو که مسئول تغذیه رسانی آن است جدا می شود.

 

تلوژن (مرحله استراحت ): در این مرحلـه تمام فعـالیتها ی رشـد متوقف می شود . در نواحـی مختلف بدن مـدت این دوره تفـاوت دارد . مرحله تلوژن در مـوی سر به مدت تقـریباً 100 روز و دیگـر نواحی بدن تا 6 ماه طول می کشد .

چند نوع لیزر برای درمان موهای زائد وجود دارد؟

 

 

1سیستم لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر

 

 

2سیستم لیزر دایود با طول موج 800 نانومتر

 

 

3سیستم لیزر Nd-Yag با طول موج 1064 نانومتر

 

 

4سیستم نوری IPL نیز با روش کارکردی مشابه لیزرها در درمان موهای زائد به کار می رود.

 

 

در مورد اینکه کدام یک بهتر عمل می کند مقالات مختلف هر کدام از برتری یکی از لیزرها سخن می گوید ولی تنظیم پارامترهای هر کدام از لیزرهای فوق که بهتر انجام شود اثر بهتری دارد  و تشخیص این که چه لیزری برای چه نوع پوستی مناسب است توسط پزشک انجام می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 در کلینیک ایرانیـان از لیزرهای زیر جهـت رفع مــوهای زائد استفاده می شود:

 

 

- Alexandrite+Nd-YAG  ، Elite     سایناشور امریکا

دستگاه لیزر Cynasure Elite plus دارای تاییدیه FDA امریکا از جدیدترین و مدرن ترین دستگاههای لیزر روز دنیا می باشد. این دستگاه با قابلیت ترکیبی از لیزر Alexandrite  و لیزر Nd:Yag یکی از کم دردترین، بی خطرترین، سریع ترین و موثرتریندستگاههای حال حاضر برای از بین بردن موهای زائد است. با انتخاب طول موج، عرض پالس و میزان انرژی موثر توسط  پزشکان متخصص و با مجهز بودن به سیستم خنک کننده، اثر لیزر روی بافت هدف به حداکثر رسیده و تاثیر آن بر بافت های هم جوار بسیار کم می شود.

متخصصین کلینیک ایرانیان با بهره گیری از این تکنولوژی بهترین و موثرترین درمان را برای رفع موهای زائد، خصوصاً برای پوست های تیره و برنزه و مقاوم به سایر درمان ها ارائه می دهند.

 

http://www.iranianclinic.com/uploads/centre_laser_li_16007.jpg

 

 

-Alexandrite+Nd-YAG  ،Duetto    کوانتای ایتالیا

http://www.iranianclinic.com/uploads/quanta_16008.jpg

 

-Diode ،Vectus    سایناشور امریکا

http://www.iranianclinic.com/uploads/locacao-vectus-sul-laser-curitiba-pr-0_16009.jpg

 

 

 

-Diode   ،Mediostar next pro  آسکلپیون آلمان

http://www.iranianclinic.com/uploads/sskin-laser_16010.jpg

 

- IPL ، I2PL    الیپس دانمارک

http://www.iranianclinic.com/uploads/18169_16011.jpg

 

بعد از انجام لیزر تعداد موها کاهش یافته اما چون موهــا در فازهای متفاوتی از رشد به سر می برند تعدادی از آنها طی عمل لیـزر از بیـن نرفته و باقی می مانند. بنابراین باید این عمل هر 5 تا 8 هفـته یکبـار تکــرار شده تا موها کاملاً از بین بروند . تعداد جلسات حداقل 4 الی6 جلسه می باشد.