Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

Motion lab
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • موشن لب
امتیاز این سرویس

موشن لب

دستگاه Motion lab تجربه ای کاملا جدید از کمپانی تخصصی LPG که با کمک شبیه ساز ورزشی و تمرینات سه بعدی منحصر بفرد و لذت بخش در زمینه لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت قامتی ( قوس کمر، قوز و انحراف ستون فقرات ) All in One برای اولین بار در ایران ارائه می گردد. با ارزیابی تخصصی شما برنامه ای متناسب با نیازتان توسط کارشناسان علوم ورزشی ارائه می گردد. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

 

 

دستگاه Motion lab تجربه ای کاملا جدید از کمپانی تخصصی LPG که با کمک شبیه ساز ورزشی و تمرینات سه بعدی منحصر بفرد و لذت بخش در زمینه لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت قامتی ( قوس کمر، قوز و انحراف ستون فقرات ) All in One برای اولین بار در ایران ارائه می گردد. با ارزیابی تخصصی شما برنامه ای متناسب با نیازتان توسط کارشناسان علوم ورزشی ارائه می گردد.

 

 

 

 

HEALTH

 

توانبخشی سریع و موثر

 

برنامه های این دستگاه باعث ترمیم عضلات بدن، کمر، بازوها، پا ها می شود. کلیه عضلات بدن به صورت زنجیر وار واکنش نشان داده، باعث تصحیح حرکات در کل عضلات و طرز ایستادن را بهبود بخشیده و کل بدن را به حالت ایده آل می رساند.

 

هماهنگی عصب و عضله از دیگر کارایی های این دسگاه می باشد.

 

 

 

BEAUTY

 

تبدیل چربی به عضله

 

با این دستگاه در 24 جلسه نیم ساعته می توانید 10% چربی های بدن خود را به 2کیلو گرم عضله تبدیل کرده   و 3 سانتی متر  از سایـز کــمر را کــاهش دهید.برنامه ای هوشمند جهت از بین بردن چربیهای موضعی و تقویت عضلات و ایجاد شکم تخت، کمر باریک، بازوهای سفت، شکل دادن باسن ولاغر کردن ران وجود دارد.

 

 

 

نکته : 8 ساعت کار با دستگاه شبیه ساز ورزشی برابر با 4 ماه ورزش روزانه است

 

 

 

SPORT

 

افزایش توانایی های فیزیکی

 

این دستگاه بدن شمارا با بدنه متحرک و دستگیره های لرزاننده وادار به حرکت می کند. شما باید حالت مورد نظر را که در صفحه نمایش دیده  میشود را اجرا کرده و حرکات دستگاه مانند یک بازی از پیش طراحی شده، عضلات شما را به حرکت در میاورد تا فرم دلخواه را به آن بدهد.

دستگاه برای رشته های ورزشی گوناگون شبیه سازی شده است.