Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

Multi power
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • مولتی پاور
امتیاز این سرویس

مولتی پاور

مولتی پاور جدیدترین مدل دستگاه کویتیشن شرکت GP ایتالیاست که به تازگی وارد ایران شده. این مدل جدید MC1 نام دارد که مجهز به هندپیس Body Shape & Tight است که ابزاری کارآمد جهت فرم دهی و تایتنینگ پوست می باشد. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

مولتی پاور Multipower

 

 

 

 

 

فرم دهی و سفت کردن بدن

مولتی پاور جدیدترین مدل دستگاه کویتیشن شرکت GP ایتالیاست که به تازگی وارد ایران شده. این مدل جدید MC1 نام دارد که مجهز به هندپیس Body Shape & Tight  است که ابزاری کارآمد جهت فرم دهی و سفت کردن پوست می باشد. هندپیس این دستگاه از یک دیسک ساخته شده که بر روی آن سه مبدل اولتراسوند دایره ای شکل قرار دارد. این سه مبدل به ترتیب فعال می شوند و هر کدام به عنوان یک منبع اولتراسوند جداگانه عمل می کنند. فعال شدن متوالی مبدل ها، امکان بهره برداری از حداکثر قدرت امواج اولتراسوند و انتشار آن را فراهم نموده که باعث ایجاد اثر ماساژ ضربه ای بر روی ناحیه ی تحت درمان می گردد.

تولید همزمان امواج رادیوفرکانسی و اولتراسوند توسط هندپیس Body Shape & Tight  باعث افزایش کارایی اولتراسوند و بهبود اثر درمانی می کردد. در واقع صفحه الکترومغناطیسی سه قطبی به کار گرفته شده در این هندپیس باعث تولید حرارت در موضع تحت درمان با استفاده از افزایش گرمای داخلی می گردد. این مساله باعث تغییر طبیعی فیبرهای کلاژن و متعاقباً ساختار آنها شده و نتیجتاً باعث افزایش ضخامت و کاهش طول آنها بر اثر عملکرد قابل توجه سفت شدن می گردد. همچنین امواج رادیو فرکانسی بر افزایش کیفیت پوست، بهبود الاستیسیته، صافی پوست، درمان سلولیت و سستی پوست تاثیر می گذارد.

مولتی پاور با بهره گیری از تکنولوژی های اولتراسوندو RF ، درمانی غیرتهاجمی را برای صورت و بدن انجام داده و بر روی موارد زیر متمرکز می شود:

 

فرم دهی، سفت شدن و لیفتینگ صورت و بدن

درمان چاقی و سلولیت موضعی

کاهش سایز

افزایش جریان خون مویرگی در زیر پوست

کاهش چین و چروک

بهبود شلی پوست صورت و گردن

درناژ لنفاوی

 

مطالعات ویژه انجام شده بر روی دستگاه مولتی پاور MC1 نشان می دهد نحوه انتشار امواج US(اولتراسوند) توسط این دستگاه علاوه بر فعال سازی فرآیندهای متابولیکی که موجب حذف طبیعی چربی ها ویا کوچک شدن سلول های چربی زیر پوستی می شود با هدف قرار دادن چربی های موضعی و سلولیت ها باعث فرم دهی مجدد بدن می گردد.

 

4 هندپیس مختلف برای فرم دهی، سفت کردن و لیفت پوست صورت و بدن

 

  1. فرم دهی و سفت کردن بدن:

 

این هندپیس با ترکیب همزمان امواج US و امواج RF عمل نموده و مجهز به سه مبدل اولتراسوند با فرکانس پایین می باشد از ویژگی های منحصر به فرد این هندپیس، چیدمان دایره ای و شعاعی 3 مبدل اولتراسوند و فعال شدن متوالی آنهاست که به این هندپیس اجازه می دهد تا با تمرکز بر روی یک منطقه خاص از بدن اثر تایتنینگ را ایجاد نماید.

 

  1. فرم دهی بدن:

 

با عملکرد همزمان 2 مبدل اولتراسوند با فرکانس پایین و شکل زاویه دار و منحصر به فرد آن ها نسبت به هم ، این هندپیس با متمرکز نمودن امواج بر روی منطقه درمان ، بیشترین اثر را روی کاهش چربی های موضعی می گذارد.

 

 

 

  1. لیفت پوست صورت:

 

بهره گیری از عملکرد همزمان امواج US و امواج RF کمک ویژه ای به درمان های عمیق تر می نماید که به طور قابل توجهی موجب کاهش چین و چروک های ظریف، جوانسازی و لیفت پوست صورت و گردن می گردد.

 

 

 

  1. درناژ لنفاوی:

 

 

این هندپیس با یک غشای ویژه سازگار با محیط زیست، ماساژ درناژی را بر روی صورت و بدن انجام داده و باعث باز شدن غدد لنفاوی می شود. در نتیجه امکان دفع چربی های نابود شده را پس از درمان با امواج اولتراسوند فراهم می آورد.