Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

CO2 FRACTIONAL
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • Co2 فرکشنال لیزر
امتیاز این سرویس

Co2 فرکشنال لیزر

تكنولوژي Co2 Fractional با ايجاد ستون‌هاي چند ميكروني از نور ليزر در پوست همـراه با قابليـت تنظيم تعداد نقاط،‌ انرژي ليزر را به عمق‌هاي مختـلف درم انتقـال داده و با ايجــاد اثر حـرارتي باعـث بازســازي كلاژن‌ها و كلاژن‌ سـازی جديد از طريق تحريك فيبروبلاست‌ها مي‌شود. در اين سيستم به علت آسـيب حداقل به اپیـدرم ميزان ريسك عفونت و عوارض به شدت كاهش يافته و طي 48 ساعت فرد قــادر به انجام فعاليت‌هاي روزانه خواهد بود. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

صفحه اصلی > لیزر > لیزر CO2 فرکشنال (جوانسازی پوست)

 

 

 

تكنولوژي Co2 Fractional با ايجاد ستون‌هاي چند ميكروني از نور ليزر در پوست همـراه با قابليـت تنظيم تعداد نقاط،‌ انرژي ليزر را به عمق‌هاي مختـلف پوست انتقـال داده و با ايجــاد اثر حـرارتي باعـث بازســازي كلاژن‌ها و كلاژن‌ سـازی جديد از طريق تحريك فيبروبلاست‌ها مي‌شود. در اين سيستم به علت آسـيب حداقل به اپیـدرم ميزان ريسك عفونت و عوارض به شدت كاهش يافته و طي 48 ساعت فرد قــادر به انجام فعاليت‌هاي روزانه خواهد بود.

یکی از کـاربردهای منحـصر به فرد Co2 Fractional  برطرف کردن علایم پیری پوست است. با لایه برداری پوسـت توسط این لیزر، چین و چـروک های اطـراف چـشم، چیـن های ظریف اطراف لب، تا حدودی خط  خنده کاهش می یابند. پـس از انجـام لیزر پوست سفت تر شده و قوام بهتری می یابد.

 

كاربردهاي باليني:

 

·         لایه برداری و جوان‌سازي پوسـت

 

·         از بين بردن چيـن و چـروك‌هاي دور چشم

 

·         رفع اسـكارهاي آكنه، جـراحي و سوختگي

 

·          کاهش عمق منافذ پوست

 

·         رفع افتادگي پوست (كلاژن‌سازي)

 

·         رفع ترك‌هاي بارداري

 

·         برداشتن خال و ضایعات پوستی