Close
Title

جهت عضویت در خبرنامه و دریافت جدیدترین اطلاعیه ها و تخفیفات مجموعه کلینیک های زیبایی ایرانیان، شماره همراه خود را وارد نمایید.

Close
Title

جهت عضویت در و مشاوره رایگان لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

lipomatic
  • صفحه نخست
  • >
  • گروه خدمات
  • >
  • لیپوماتیک
امتیاز این سرویس

لیپوماتیک

لیپوماتیک از جدیدترین دستگاههای لاغری موضعی دنیاست که به شکل کم خطر و موثری برای لاغر کردن پا، شکم، پهلو و دیگر اعضای بدن و برداشتن حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن از جمله رفع چربی های شکم بدون جراحی را امکان پذیر می کند. < دانلود بروشور
Title
Title
Title

 

لیپوماتیک چیست؟

 

 

لیپوماتیک از جدیدترین دستگاههای لاغری موضعی دنیاست که توسط یک جراح آلمانی و شرکت یورومی بلژیک ابداع شد و هم اکنون در بسیاری از کشورها برای درمان چاقی موضعی استفاده می شود و توسط FDA تایید شده است. این روش یک سیستم مطمئن و تثبیت شده است که به شکل کم خطر و موثری برای لاغر کردن پا، شکم، پهلو و دیگر اعضای بدن و برداشتن حجم چربی زیاد از تمامی نواحی بدن از جمله رفع چربی های شکم بدون جراحی را امکان پذیر می کند.

 

 امواج اینفراسونیک بافرکانس کمتراز 20 هرتز، بر روی بافت  چربی اثر می کند و این امواج یاد شده پس از برخورد با بافت چربی انها را تخریب کرده ( یا با حرکات ارتعاشی کانولا به صورت ذرات ریز در می آیند) سپس ذرات ریز چربی به آرامی برای خوش هیکل کردن بدن بیرون کشیده می شود و در نهایت منجر به کاهش سایز می‌گردد.

 

 

 

ارتعاش امواج اینفراسونیک لیپوماتیک، برخلاف امواج اولتراسونیک که درگذشته جهت تخلیه چربی استفاده می شد، بدون ایجاد حرارت و سوختگی و نکروز در بافت وبدون پارگی درمحل ورودکانولا، سلولهای چربی رااز محل خود جدا کرده و چربیهای آزاد شده توسط مکش دستگاه از بدن خارج می شوند.

 

 

 

معمولاً در محل مورد نظر، سوراخی به اندازه 2 تا 5میلی متر ایجاد می کنند وکانولای دستگاه از طریق سوراخهای ایجاد شده وارد بافت چربی میشود وبا استفاده از امواج بافت چربی را تخریب کرده وهمزمان محلول استاندارد را جهت بی حسی موضعی واز بین بردن احتمال خونریزی به داخل  بافت چربی می‌فرستد. مخلوط این مایع بی حسی و چربی خرد شده در نهایت از همان منافذ ایجاد شده خارج می‌شود. لیپوماتیک اینفراسونیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که زمان برخورد به بافت غیر چربی ، دستگاه را متوقف می کند بنابراین خطر پارگی احشائی وجود ندارد و به دلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست، نکروز پوست ویا سوختگی محل ورود کانولا وجود ندارد.

 

 

 

 با استفاده از دستگاه لیپوماتیک چربی  های عمقی و سطحی زیر پوست برداشته می شود و در نتیجه امکان بازگشت چربی به حداقل می رسد.

 

دستگاه لیپوماتیک به علت برداشت چربی از تمام لایه های پوست ،  در مقایسه با سایر روشها مانند (لیپوساکشن و لیپولیزر )  در نهایت پوست هموارتری را ایجاد می کند.

 

 

 

بطور خلاصه برتری لیپولیز لیپوماتیک نسبت به سایر روشها لیپولیز ،لیپوساکشن اولتراسونیک عبارتند از:

 

 

 

ü      عدم ایجاد سوختگی پوست

 

 

 

ü      درد کمتر حین عمل وپس از عمل

 

 

 

ü      تورم وکبودی کمتر است

 

 

 

ü      زمان عمل کوتاهتر است

 

 

 

ü      ریکاوری سریع-سفت شدن مناسب پوست

 

 

 

ü      انقباض پوست بهتر وبیشتر است ونتیجه جمع شدن پوست وجلوگیری از شلی پوست بهترانجام می شود

 

 

 

ü      ریسک پارگی احشائی وآمبولی ندارد

 

 

 

 

 

آمادگی های قبل از  عمل لیپوماتیک

 

 

 

•    دو روز قبل از عمل و یک ماه پس از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید

 

•    دو روز قبل از عمل آسپرین مصرف نکنید

 

•    یک روز قبل از عمل از مصرف روغن ویتامین E خودداری کنید

 

•    از نیمه شب قبل از عمل از خوردن آب و غذا خودداری کنید

 

 

 

 

 

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک

 

 

 

در روش لیپوماتیک دوره نقاهت بعد از عمل بسیار کوتاهتر و بین ۳ تا ۷ روز می باشد.

 

توصیه به پوشیدن ۲تا ۳ هفته گن تنگ بعدازلیپوماتیک داریم بعد آن می توان از گنی که کمی شل تر است تا ۴-۶ هفته استفاده کرد.