صفحه اصلی > جوانسازی > اولتراپی Ultherapy 
درباره اولتراپی:
اولتراپی قوی ترین سیستم غیر جراحی دنیا در زمینه لیفت و جوانسازی و همچنین کاهش چین و چروکها و اصلاح افتادگی پوست نواحی صورت, گردن ,  غبغب و دکلته میباشد که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است.


مزایای اولتراپی:
•  غیر  تهاجمی ( بدون نیاز به جراحی)
•  بدون نیاز به زمان ریکاوری
•  کلاژن ساز
•  بدست آمدن نتایج طبیعی
•  درمان یک جلسه‌ای
•  ماندگاری تا دو سالنحوه درمان اولتراپی:


اولتراپی انرژی متمرکز اولتراسوند را دقیقا به همان لایه‌ی عمقی و بنیادی پوست ارسال میکند که درطی جراحی زیبایی لیفت پوست مورد درمان قرار می‌گیرد, با این تفاوت که دیگر نیاز به برش و زخمی کردن لایه‌ی سطحی پوست نمیباشد. این انرژی واکنش طبیعی بدن را در جهت رشد کلاژن جدید و همچنین تقویت کلاژن‌های ضعیف برانگیخته مینماید..


در بعضی از بیماران اثرات ابتدایی بلافاصله بعد ازدرمان قابل مشاهده است اما نتایج حقیقی  و نهایی با رشد تدریجی کلاژن و درنتیجه لیفت و جوانسازی پوست صورت و ناحیه‌ی دکلته  بین ۲ تا ۳ ماه بعد از درمان قابل مشاهده بوده و تا 6 ماه روند ساخت کلاژن همچنان ادامه خواهد داشت.
بر خلاف سیستم های  لیزر، دستگاه‌های رادیو فرکوئنسی (RF) و سایرتکنولوژی ها، انرژی متمرکز اولتراتسوند در اولتراپی از سطح پوست عبور کرده و با دما و دقت مطلوب به عمق دلخواه لایه های پوست  می‌رسد. از این گذشته، ویژگی منحصر به فرد اولتراپی استفاده از سیستم سونگرافی جهت رویت لایه های پوست در حین درمان می‌باشد که علاوه بر اینکه پزشک را قادر به مشاهده‌ی لایه‌های تحت درمان می‌سازد, این اطمینان را نیز به او می‌دهد که انرژی را به صورت ایمن و دقیق به ناحیه‌ای ارسال کند که بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد.


اگرچه نتایج اولتراپی قابل قیاس با جراحی لیفت پوست نیست ولی جایگزینی بی‌نظیر برای روشهای تهاجمی ( روشهای جراحی) منظور میشود,  به خصوص برای کسانی که آمادگی جراحی ندارند یا بیمارانی که مایل‌اند اثرات  جراحی انجام شده‌ی خود را مضاعف نمایند.

 


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 منطقه سكونت :تهران
شهرستان
خارج كشور
 نزديكترين شعبه کلینیک به شما :زعفرانیه
شهرک غرب
دولت
تهرانپارس
 خدمات درخواستی :لاغری
جوانسازی
زیبایی
لیزر
کاشت مو
جراحی زیبایی
موارد دیگر
 مشکل خود را بیان نمایید :
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه