صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > مزوتراپی بیولوژیک - PRP 


PRP یک روش نسبتاً نوین درمانی به وسیله سلول های بنیادی در علم پزشکی است که از اویل دهه 90 میـلادی در رشته های مختلف پزشکی مثل جراحی فک و صورت ،جراحی زیبائی ،جراحی قلب ، ارتوپدی ، گوش، حلـق و بینی ، سوختگی ها و درمان زخمهای مزمن به کار رفته و سپس جای خود را در علم زیبائی باز نموده است .

در این روش در یک جلسه حدوداً یک ساعته، چند سی سی از خون بیمار گرفته شده و با اســتفاده از کیــت های خاص ، غلظت پلاکت را به 3 تا 5 برابر مقدار اولیه در پلاسمای جدا شده می رسانیم .

 

پلاکتها، حـاوی موادی هستند که عامل اصـلی در فـرآیند ترمیم و بازسازی بافتها بوده و به آنها عوامل رشد PDGF گفته می شود و سبب رشد، تکثیـر و تمــایز ســلولهـای مختلف پوستی و بافتی شده و منـجر به افزایـش کـلاژن، الاستین ، ماده بین سلولی، تولید رگ و تبدیل سـلولهــای بنیادی به سلولهای بافت آسیب دیده است که توسـط مواد ترشح شده از پلاکت ها هدایت شده و موجب ترمیـم بافت پوستی خواهد شد.

بطور کلی در هر عارضه ای که تحـریک فراینـد بازسـازی بافت موضع بتواند نقشی در بهبـود عارضـه داشـته باشـد میتوان ازPRP بهره برد.

 

کاربردهای PRP در زیبایی :

·         رفع چین و چروک های ناشی از افزایش سن

·         درمان چروک های داینامیک

·         رفع خطوط اخم و خنده

·         بهبود طاسی سر یا ابرو

·         جلوگیری از ریزش مو

·         درمان پف، کبودی و گودی زیر چشم

·         جوانسازی پشت دست

·         درمان اسکار آکنه، جراحی و سوختگی 


 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 منطقه سكونت :تهران
شهرستان
خارج كشور
 نزديكترين شعبه کلینیک به شما :زعفرانیه
شهرک غرب
دولت
تهرانپارس
 خدمات درخواستی :لاغری
جوانسازی
زیبایی
لیزر
کاشت مو
جراحی زیبایی
موارد دیگر
 مشکل خود را بیان نمایید :
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه