صفحه اصلی > لیزر > لیزر Regen lite (رفع اسکار و سوختگی و آکنه) 


میلیون ها نفر در سراسر جهان تحت درمان با ليزر N-Lite قرار گرفته تا پوستي سالم‌تر، شاداب‌تر و جوان‌تر داشته باشند. در مطالعات انجام شده بيش از 92درصد بيماران پس از يك درمــان تك‌جلسـه‌اي بهبـود قابل توجه داشته و كاهش ضايعات را تجربه كرده‌اند.

 

کاربردهای بالینی

جوان‌سـازي و رفع چـين و چروك صورت و دور چشم

جديدترين و موثرترين لیزر در زمينه بهبود قوام پوسـت (كلاژن‌سازي) و كاهـش چين و چروك‌هاسـت. اين روش كامـلا بدون درد و ايجـاد زخـم بوده و هـیچ عارضـه ای نداشته و شخص مي‌تواند در همان لحظه به زندگي عـادي خويش ادامه دهد.

 

درمان آكنه فعال و رفع اسكار جوش

در مورد آكنه پرتوليزر باكتري‌هايي را كه موجب عفونت و التهاب مي‌شـوند را كاهش مي‌دهد و به اين ترتيب مكانيسم اصـلاح پوسـت را تحـريك مي‌كند.

NLite اولين ليزري می باشد. كه از سازمان FDA مجوز استفــاده در زميـنه درمان‌هاي‌ جوش‌هاي فعال و اسكار جوش در تمامي سنين را دريافت كرده است.

 

درمان اسكارهاي جراحي و كلوئيد

با استفاده از اين نوع ليزر مي‌توان به ترميم زخم‌هاي تازه، جلوگيـري از ایجاداسـكارهاي ناشي از جراحي، سـوختـگي و درمان اسـكارهاي قديمي كمك كرد.

 

درمان ضايعات عروقي
ضايعات عروقي به صورت افزايش نابه‌جاي شــبكه مويرگي در پوسـت   (تارعنكبوتي) خود را نمايان مي‌سازد. امروزه با NLite اين نوع درمان بسيار سريع،‌ راحت،‌ بدون عوارض و با نتايج قابل قبول امكان‌پذير است.

 تعیین وقت اینترنتی
 نام و نام خانوادگی :
 سن :
 پست الکترونیک :
 تلفن ثابت :
 تلفن همراه :
 منطقه سكونت :تهران
شهرستان
خارج كشور
 نزديكترين شعبه کلینیک به شما :زعفرانیه
شهرک غرب
دولت
تهرانپارس
 خدمات درخواستی :لاغری
جوانسازی
زیبایی
لیزر
کاشت مو
جراحی زیبایی
موارد دیگر
 مشکل خود را بیان نمایید :
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه