کلینیک تخصـصی  پو سـت، مـو، لــیزر ایرانیان
بازديد اين صفحه :  16925
بازديد امروز :  4850
کل بازديد سایت :  10694886
بازديدکنندگان آنلاین :  6
زمان بارگزاری : 0/3194 ثانیه
 
 
 
Iranian Luxury Beauty Cilinic
» لیزر لیپولیز

Laser Lipolysis به معنای تجزیه چربی با لیزر است. اما به طور شایع به مفهـوم تخریب بافت چـربی یا کاهش بافت چربی به کار می رود. این سیستم در سال 2006 به تایید سازمان FDA رسیده است . طـی آن از یک فیبر نوری لیزر داخل بافتی جهت لیز چربی استفاده می شود . در اثر  تابش اشعه لیزر ، چربی ها بصـورت نیمه مایع در آمده که می توانند به راحتی توسط بدن جذب شده یا از بدن خارج شوند .

مناسب ترین نقاط بدن برای لیپولیز عبارتند از: بـازوها، غبـغب، پشـت، پهلـوها، شکم، ران ها و...

لیزر لیپـولیز تحت بی حسی موضعــی انجـام شــده و یک جلسـه آن بمدت 1 تا 3 ساعت طـول می کشد. سوراخهای 1 تا 2 میلی متری روی پوست ایجـاد و تحت بی حسی موضـعی یک فیـبر نـوری باریک وارد زیر پوست می گردد و لا به لای چربی ها حرکت کرده تا لیزر باعث تخریب دیواره سلول های چربـی و آزاد شـدن آنهـا بشود.  این روش در چاقی های موضعی خفیف و متوسط کافی بوده و نیازی به لیپــوساکشـن نمی باشـد ولی در چاقی های شدید تر در حالیکه در لایه سطحی فقط از لیزر استفاده می شـود، در لایه عمیـق علاوه بر لیزر نیـاز به تخلیه چربی ها هم می باشد .

 

 

 

در لیزر لیپـولیز درد و تورم کمـتری نسـب به لیپو ساکشن وجود دارد. به علت ظرافت کار با لیزر نتایج نهـایی بسـیار ایده آل اسـت و آثار ناهمـواری وجــود ندارد. تاثیـر لیـزر در زیـر پوست باعث تحریک و سـاخته شـدن کلاژن و سفت شدن همزمان پوست می شـود . معمـولاً بعـد از مـدت کـوتاهـی      (1 تا 4 سـاعت ) فرد مرخـص گـردیـده (سر پـایـی و بدون نیـاز به بستری ) و یک تا سه روز اسـتراحت در منـزل توصـیه می شـود . حدوداً 2 تا 3 هفـته تـورم وجود دارد که خود بخود رفع شده و پوشـیدن گن ضروری است . تقـریبـاً در همـان روزها و هفته اول نتایج ابتدائی کاملاً مشخص است و به وضوح از حجم چربی موضـعی کاسـته، ولی نتیجه نهایی به سه تا دوازده هفته زمان نیاز دارد.