صفحه اصلی > مقالات > کاهش وزن و افزایش وزن > از بین بردن چربی با کمک آب 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

از بین بردن چربی ها به کمک مصرف آبآیا در جستجوی راه ساده ای برای کاهش وزن هستید که حساب و کتاب و قوانین سر درگم کننده ی زیادی نداشته باشد؟ درست قبل از صرف غذا در حدود نیم لیتر آب بنوشید.طبق تحقیقی که نتایج آن در جلسه ی سالیانه ی انجمن شیمی آمریکا منتشر شده است افرادی که قبل از صرف غذا آب نوشیدند، ٣٠ درصد بیشتر از گروهی که این کار را انجام ندادند با کاهش وزن روبرو شدند . بعد از این که افراد تحت آزمایش در یک رژیم غذایی پر چرب اما کم کالری به مدت ١٢ هفته به سر بردند، مشخص شد افرادی که آب نوشیده بودند به طور متوسط حدود ٧ کیلوگرم کاهش وزن داشتند که در مقایسه با افرادی که آب مصرف نکردند حدود ٢ کیلو گرم بیشتر بود.
نتیجه ی عملکرد واقعی:سیری یا همان احساس اشباع شدن،جنبه ی مهم هر رژیم غذایی است.افراد آزمایش شده قبل از خوردن غذا آب مصرف کردند و توانستند به طور موفقیت آمیزی میزان کالری دریافتی را که ممکن بود با خوردن بیشتر به دست بیاورند،کاهش دهند.راه ساده ی دیگری هم هست که شما می توانید در رژیم غذایی خود از آن استفاده کنید.در فاصله ی بین جویدن لقمه ها ، قاشق و چنگال خود را در دست نگیرید.اگر این کار را کنید،مقدار غذای مصرفی شما کاهش می یابد وبه ساز وکارعمل اشباع شدگی در مغز ١٥ تا ٢٠ فرصت می دهد تا به طور کامل فعال گردد و آن گاه شما زودتر احساس سیری می کنید.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه