صفحه اصلی > مقالات > تغذيه سالم > رفع گرسنگی با میان وعده های سالم 


چند پیش غذا و میان وعده سالم برای رفع گرسنگی بعد از کار

 

 

 

 

کلید نگه داشتن و جلوگیری ازخودمان از خوردن هر گونه تنقلات مضر در آشپزخانه این است که همیشه میان وعده های سالم و آماده در یخچالمان وجود داشته باشد. اگر شما هم مانند من هستید ، 10 نوع از تنقلات خوش طعم هستند که آماده کردن آنها بسیار آسان است، ومی توانند یک میان وعده کامل قبل از سروغذا باشند.

در مورد شما نمی دانم ، اما زمانی که من از محل کار خود به خانه بر می گردم اغلب روزها گرسنه هستم ، به خصوص اگر بیرون زیاد کار کرده باشم و این طرف و آن طرف دویده باشم .
کلید نگه داشتن و جلوگیری ازخودمان از خوردن هر گونه تنقلات مضر در آشپزخانه این است که همیشه میان وعده های سالم و آماده در یخچالمان وجود داشته باشد. اگر شما هم مانند من هستید ، 10 نوع از تنقلات خوش طعم هستند که آماده کردن آنها بسیار آسان است، ومی توانند یک میان وعده کامل قبل از سروغذا باشند.

تنقلات تند و بوداده مانند نخود و پسته
ما عاشق پسته تند بو داده هستیم که در هر موقعیت و هرجایی مناسب برای خوردن هستند. . در حالی که شما در حال آماده کردن شام هستید آنها یک میان وعده بسیار خوب برای آرام کردن معده های مریض و حساس هستند .

خامه توت فرنگی
اگر شما علاقه مند به خوردن چیزهای شیرین هستید، میان وعده خامه با طعم توت فرنگی و موز بسیار مناسب است. این میان وعده غنی از پروتئین است، و همچنین با ریختن بادام روی آن غنی ترهم خواهد شد. میان وعده ای کامل که تنها 150 کالری در هر وعده دارد و نباید در خوردن آن افراط کنید.

سیب، انگور، و بادام زمینی
کالری ذخیره شده در تنقلات روغنی مانند بادام زمینی بسیار راحت قابل سوختن است : تکه های بادام زمینی را روی ماست خامه ای بگذارید. تکه ای سیب و انگور را به آن اضافه کنید ، و به عنوان یک میان وعده سالم آن را سرو کنید.

کره بادام زمینی
در ابتدای هر هفته کره بادام زمینی را به صورت توپ توپ درآورده و آنها را در یک ظرف مخصوص در یخچال خود بگذارید طوری که تا آخر هفته به راحتی قابل دسترس باشند. تعداد کمی از اینها پیش غذاهای سالمی هستند که هنگام گرسنه شدن ناگهانی می توانید از آنها بخورید.

خیار
خوردن چند تکه خیار قبل ازشام ، و یا وقتی که شما به خانه برمی گردید، بسیار مناسب است .فقط چند دقیقه زمان می برد تا خیارها را خرد کرده و میل کنید. پس بهتر است همان لحظه ای که می خواهید آنها را سرو کنید آنها را از یخچال بیرون آورید و تکه تکه کنید تا کربوهیدرات و پروتئین آن هم از بین نرود.

ذرت مکزیکی به جای پیتزا مکزیکی
اجازه ندهید که یک معده گرسنه بتواند شما را برای سفارش دادن یک پیتزای کامل آماده کند. اگر شما تمام مواد لازم برای درست کردن ذرت مکزیکی را داشته باشید ، می توانید در مدت کمتر از 12 تا 15 دقیقه و قبل از اینکه شما بخواهید به سمت پیتزای مکزیکی بروید آن را آماده کنید و میل نمایید و از خوردن آن لذت ببرید.

شکلات
اشتیاق به خوردن دسر قبل از شام مثلا خوردن شکلات شیرین باعث می شود تا مقداری از گرسنگی شما را کاهش دهد.

پیتزا کوینولا
در اینجا یکی دیگر از میان وعده ها را برای شما معرفی کرده ایم به نام : پیتزا کوینولا. این پیتزا کم کالری است. کافی است آنها را از قبل درست کرده و تکه ای از آن را در مایکروویو گرم کرده و با خوردن آن کمی خود را قبل از شام سیر کنید .

نان تست
به جرات می توان گفت یک میان وعده بسیار خوب و دردسترس نان برشته تست است، سس خامه ای روی آن زده و آن را میل کنید و این به سوخت و ساز بدن شما هم کمک خواهد کرد.

چیپس و پنیر
میان وعده ای بسیار خوشمزه و لذیذ که می تواند یک جایگزین مناسبی به جای سیب زمینی سرخ کرده باشد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس