صفحه اصلی > مقالات > کاهش وزن و افزایش وزن > نکات کاربردی کاهش وزن 10 کیلو کاهش وزن در 2 هفته با دنبال کردن 5 نکتهاین مقاله راهنماییست برای آنچه که شما باید در 2 هفته انجم دهید به راحتی 10 کیلو از وزن خود را کم کنید. این برنامه را باید هرروز دنبال کنید تا بتوانید نتیجه مورد نظر را بگیرید.
نه تنها به شما... انرژی مثبت می دهد بلکه شما نیازی به برنامه ورزششی ندارید و فقط باید این رژیم غذایی را دنبال کنید بدون آنکه به سلامتی شما آسیب برساند.
تمامی رژیم های که تا کن...ون گرفته اید را کناز بگذارید و تنها در 2 هفته شاهد کاهش وزن خود باشید. این نکته را هم در نظر بگیرید که میزان کاهش وزن شما بستگی به ارگانیسم شما دارد و در هر فر متفاوت است. برخی از شما مکن هست تغییر را در خود هر لحظه ببینید و و بعضی هم با کمی تاخیر شاهد این تغییر باشند.

1. از میوه های تازه استفاده کنید نه میوه های کنسرو شده! تمامی فیبر مورد نیاز بدن شما در میوه های تازه است بر عکس کنسرهای میوه که چیزی جز شکر نیست.

2.خوردن نوشابه و نوشیدنی های الکلی را کنار بگذارید.آبجو و سایر مشروبات الکلی باعث چاقی شما می شوند

3. میزان چربی موادی که استفاده می کنید را حتما نگاه کنید.هر گرم چربی 9 کالری است، بنابر این با خواندن و دانستن میزان چربی موجود در موادغذایی شم می توانید درصد آن را اندازه گیری کنید . معمولا روی تمامی بسته بندی های مواد خوراکی این میزان درج شده است به هیچ وجه مواد غذایی که بالا 30% چربی و کالری دارند را استفاده نکنید .

4.بعد از هر لقمه غذا 1 قورت کوچک آب بنوشید ، راهی آسان رای آنکه زودتر سیر شوید و یا ماست ! قبل از شروع غذا 1 کاسه ماست کافیست تا معده شما را پر کند امتحان کنید.

5. خوردن گوجه فرنگی و هندوانه این دو دارای 90 تا 95% آب طبیعی هستند و به سرعت دادن به کاهش وزن شما کمک می کنند بدون آنکه وزن اضافه کنید.
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس