صفحه اصلی > مقالات > ورزش و تناسب اندام > 5 راهکار برای نهایت چربی سوزی 5 راهكار براي نهايت چربي‌سوزي
حاضريد كه به نهايت چربي‌سوزي را تجربه كنيد؟ چقدر علاقه داريد كه بدنتان از يك بدن چربي‌دار به يك بدن خشك و بدون چربي در... حد يك قهرمان تبديل شود؟ در اين مقاله راهكارها و ترفندهايي به شما خاطرنشان مي‌شود كه بتوانيد به كمك آنها به بدني بدون چربي دست پيدا كنيد.
اگر كلمه قرص رژيمي را در گوگل سرچ كنيد در حدود بيست ميليون نتيجه پيدا خواهيد كرد. مسلماً با ديدن اين نتيجه مانند فرد كابوس ديده‌اي گيج و متحير خواهيد شد و درخواهيد يافت كه تبليغات دروغين شرکتها تا كجا رسيده است حالا 2 راه در پيش رو داريد يا اعتماد به محصولاتي كه ادعا مي‌كنيد به شما كمك مي‌كنند تا چربي بسوزانيد و در حدود بيست ميليون هستند يا مطالعه اين مقاله و درك درست از چربي‌سوزي يك چربي‌سوز حقيقي که مي‌توانيد شما را از يك آدم تنبل شكمو و عاشق دونات به يك آدم پرانرژي فعال و متمركز به ورزش تبديل كند وقتي كه يك رژيم قدرتمند لاغري را با ورزش درست و يك چربي‌سوز خوب تركيب كنيد نتيجه بسيار عالي و باورنكردني خواهد شد و حتي قهرماني در مسابقات دور از دسترس به نظر نخواهد رسيد. در اينجا راهایي وجود دارد كه جزو مصرف‌كنندگان پشمان مكمل‌هاي كاهش وزن نباشيد اگر درباره چربي‌سوزها اطلاعات كامل داشته باشيد دانش شما مانند يك بازو به كمك شما خواهد آمد و ديگر لازم نيست كه هر اذيتي را بجان بخريد و كلي با خرده‌فروشها سرو كله بزنيد تا بتوانيد به جواب سوالهايتان دست پيدا كنيد تا يك چربي‌سوز مناسب تهيه كنيد اگر اين مقاله را تا انتها دنبال كنيد با مطالعه اين توصيه‌ها و ترفندهاي ساده مي‌توانيد به راحتي يك چربي‌سوز درست انتخاب كرده و با اطلاع از چگونگي مصرف آن بيشترين اثر آنرا روي بدنتان تجربه كنيد.

1- چربي سوزتان را عاقلانه انتخاب كنيد.
چربي‌سوزهاي متفاوت اهداف متفاوتي را دنبال مي‌كنند. بنابراين در هنگام انتخاب حواستان را جمع كنيد. قرص‌هاي لاغري معمولاً تبليغات شبيه به هم دارند كه در اكثر مواقع هم دروغين است حتماً شنيده‌ايد كه گفته مي‌شود اين چربي‌سوز چربي‌هاي شما را مثل كره‌اي كه در ماهي‌تابه داغ افتاده است آب مي‌كند اما اين تبليغات باعث مي‌شود كه قدرت تميزدادن چربي‌سوز بهتر را از دست بدهيد براي مثال بهتر است كه به تركيبات چربي‌سوز دقت كنيد اگر خواهان كنترل اشتها هستيد چربي‌سوزي انتخاب كنيد كه حاوي هديا باشد هديا ماده‌اي گياهي است كه باعث كنترل اشتها مي‌شود از طرف ديگر اگر مي‌خواهيد كه چربي‌ بدنتان به شما انرژي بدهد بايد به تركيبات آن دقت كنيد كه حاوي موادي نظير كافئين نیز باشد. اين مواد با افزايش انرژي شما باعث مي‌شود كه در حين رژيم روز خود را بدون ضعف و سستي به پايان برسانيد. در گروه چربي‌سوزهاي ترموژنيك كليد اصلي اين است كه اين چربي‌سوزها با نوع ساختاري كه دارند دماي بدنتان را مقداری افزايش مي‌دهند و به شما اجازه مي‌دهند تا از اين طريق در طول روز كالري بيشتري بسوزانيد و نهايتاً خاطرنشان مي‌شود كه اگر خواهان استفاده از چربي‌سوزهاي ترموژنيك هستيد احتمالاً شما علاقمند به استفاده از چربي‌سوزي هستيد كه عاري از مواد محرك باشد. موادي نظير عصاره چاي سبز، CLA، عصاره زنجبيل، عصاره فلفل و ال‌كارتي‌تين مي‌توانند به شما كمك كنند تا از چربي‌هاي ذخيره شده بجاي سوخت استفاده كرده همچنين تغييري در ميزان انرژي بدنتان ايجاد نمي‌كنند.

2- برنامه مصرف چربي‌سوز را با برنامه غذايي هماهنگ كنيد.
اگر فقط براي افزايش انرژي از چربي‌سوز قبل از جلسه تمريني خود استفاده نمي‌كنيد بايد زمان‌بندي درستي داشته و در فواصل بين وعده‌هاي غذايي كه در طول روز مي‌خوريد آنرا مصرف كنيد و از آنجايي كه چربي‌سوزها اثر كاهشی بر اشتها دارند در فواصل زماني كه براي چند ساعت نمي‌خواهيد غذا بخوريد از آنها استفاده كنيد. در اين حالت ديگر مجبور نيستيد كه با احساس گرسنگي بجنگيد چرا كه از اشتياقتان به غذاخوردن كم مي‌شود و گرسنگي طي روال عادي پيشرفت كرده و شما مجبور نيستيد كه غير از وعده برنامه‌ريزي شده چيزي بخوريد. بهرحال اين يك توصيه عمومي است كه يك وعده از چربي‌سوزتان را قبل از تمرين بخوريد و وعده ديگر را در ساعاتي از روز كه بيشترين احساس گرسنگي را داريد.

3- بعد از ساعت 6 عصر از چربي‌سوز مصرف نكنيد.
يكي ديگر از توصيه‌هاي بسيار مهم اين است كه بعد از ساعت 6 بعدازظهر ديگر از چربي‌سوزهاي حاوي مواد محرك يا ترموژنيك استفاده نكنيد ولي اگر چربي‌سوزتان حاوي موادي است كه باعث بالا رفتن انرژي مي‌شود مي‌توانيد از آنها در هنگام شب هم استفاده كنيد. شايد باعث شوند تا قبل از خواب نيز فعاليتي انجام دهيد ولي در صورتي كه جلسه تمريني شما در شب است يا مي‌دانيد كه چربي‌سوزهاي محرك اثري در خواب شما ندارند مي‌توانيد وعده دوم چربي‌سوزتان را سرشب بخوريد. لازم است بدانيد كه اگر طالب كاهش چربي‌ها هستيد خواب شبانه بسيار مهم است چرا كه خواب براي بالا نگه داشتن متابوليسم و داشتن ريكاوري مناسب بعد از جلسه تمريني و داشتن ميل و رغبت براي تمرين فردا بسيار لازم و حياتي است روي ليبل اكثر فراورده‌ها اطلاعاتي در مورد مقدار و زمان مصرف نوشته شده است. پس با چشمان باز و دقت تمام آن را بخوانيد و اگر از چگونگي اثر محرك‌ها بر بدن خود مطمئن نيستيد يادتان باشد كه با مقدار كمتري از مقدار توصيه شده شروع كنيد تا واكنش بدنتان را بسنجيد.

4- چربي‌سوز را چرخشي استفاده كنيد.
همانطور كه اشاره شد بيشتر چربي‌سوزها حاوي مواد محرك هستند. بنابراين استفاده چرخشي از آنها يك ايده بسيار عالي است. اما چرا بايد اين محصولات را بصورت چرخشي مصرف كرد؟
به دليل اينكه بعد از مدتي كه از مصرف اين فراورده‌ها مي‌گذرد بدن به اثر آنها براي بالابردن ميزان انرژي عادت مي‌كند و اثر اين مواد كاهش مي‌يابد بعد از مصرف آنها براي يك زمان طولاني خواهيد فهميد كه به دوز بيشتري نياز داريد تا بتوانيد مثل روزهاي اول نتيجه خوبي در افزايش انرژي تجربه كنيد. وقتي كه براي مدت طولاني احساس خستگي و ضعف و شايد احساس تمرين‌زدگي داريد براي مبارزه با اين وضعيت به يك وقفه ناخواسته در رژيم و تمرينتان به طور همزمان تن مي‌دهيد. درست است كه در ابتداي مصرف چربي‌سوز احساس بسيار خوبي داريد اما با گذشت زمان مواد محرك چربي‌سوزها ديگر اثر اوليه را ندارند و اگر وقفه‌اي در مصرف آنها ايجاد نكنيد به جاي ايجاد انرژي، انرژي شما را نيز زودتر تخليه مي‌كنند همانطور كه وقتي فكر مي‌كنيد كه رژيم باعث كاهش متابوليسم شده بايد يك وقفه ايجاد كنيد تا به شرايط مناسب برگرديد براي برگشتن به شرايط مناسب چربي‌سوزي با چربي‌سوز نيز بايد يك وقفه در نظر بگيريد يك وقفه يك هفته‌اي مي‌تواند كه تغيير بزرگی ايجاد كرده و بالا بردن ميزان متابوليسم را توسط چربي‌سوز به نهايت ممكن برساند.

5- به همراه چربي سوز پروتئين كافي مصرف كنيد
و اما آخرين توصيه براي بهترين نتيجه اين است كه به همراه چربي‌سوز خود به اندازه كافي پروتئين مصرف كنيد تا اطمينان حاصل شود كه از عضلات حمايت شده است چراکه فرآورده‌هاي چربي‌سوز باعث كاهش اشتها مي‌شوند. بنابراين مراقب باشید که باشد با كاهش كالري كاهش پروتئين مصرفي را تجربه نكنيد.در غیر این صورت شاهد كاهش توده عضلاني خود خواهيد بود. به بيان ساده اگر خواهان كاهش چربي هستيد بايد مراقب باشيد كه ميزان پروتئين مصرفي كمتر از 2 گرم به ازاء هر يك كيلو از وزن بدنتان نشود هنگامي كه در رژيم كم كربوهيدرات و كم چربي هستيد حتي اگر گرسنه نباشيد مجبوريد كه پروتئين به اندازه و به وقت بخوريد مصرف پروتئين به اندازه باعث مي‌شود در نهايت موفق باشيد يا شكست خوردن و فيزيك و هيكلي كه خواهان آن هستيد را فرض كنيد این سئوال را از خود بپرسید بدني پر چگالی میخواهید يا صاف؟ خوش هيكل يا معمولي؟ ورزشكاري يا قحطی زده ؟ در صورتی که بدنی مناسب ورزشی و تنومند میخواهید پس پروتیئن را فراموش نکنید. وقتي كه در يك رژيم هستيد ممكن است كه در بعضي اوقات احساس گرسنگي كنيد اما اين مهم است كه هيچ‌وقت به بدنتان گرسنگي ندهيد براي داشتن بدني مثل قهرمانان بدنسازي يا مدل‌ها بايد مقدار بالاي پروتئين مصرف كنيد تا بتوانيد عضلاتي زيبا و خوش‌تراش بسازيد وقتي كه تمام اين موارد را كاملاً رعايت كرديد و در روال درست قرار گرفتيد بايد مسلح به اسلحه مكمل چربي‌‌سوز شويد چربي‌سوز قدم بعدي شما در كاهش چربي‌هايتان است اگر قبلاً رژيم و تمرين را تجربه كرده‌ايد با كمك مطالبي كه گفته شد و استفاده از چربي‌سوز خوب و موثر مي‌توانيد قله‌هاي چربي را تبديل به زمين مسطح كنيد و از استيل خود لذت ببريد.
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس