صفحه اصلی > مقالات > کاهش وزن و افزایش وزن > منوی رستوران را به خانه ببرید 


بردن منوی یک رستوران به خانه، شاید برای آن دسته از ما که در رژیم هستیم، عذاب آور بنظر برسد. شاید فکر کنید که با اینکار، خوردن غذاهای خوشمزه‌ی آن رستوران را هوس می‌کنید، حتی اگر آنجا نباشید.

 

بسیار خب، ظاهرا این اتفاقات، آنطور که حدس می زنید رخ نخواهند داد! اتفاقا اینکار می‌تواند واقعا یک قدم مثبت در جهت مبارزه با اضافه وزن باشد!

دوست دارید بدانید چرا؟

این ایده، از دو منظر در ذهن من، یک کار مثبت است. آماده‌اید تا نظر من را بخوانید و با دیدگاه خودتان مقایسه کنید؟

۱. اگر رستوران مورد علاقه‌ی شما، در منویش کلی غذاهای ناسالم اما خوشمزه داشته باشد، این شانس را خواهید داشت که آن غذاها را تغییر دهید و به غذایی رژیمی تبدیلش کنید.


اکثر منوها، مواد تشکیل دهنده‌ی غذاهایشان را نیز درج کرده‌اند. دور آن موادی که برای رژیم غذایی شما مناسب نیست را دایره بکشید و سعی کنید برایشان جایگزینی پیدا کنید. در اینصورت شانس آشپزی در خانه را هم پیدا خواهید کرد.

مثلا می‌توانید گوشت کم چرب را جایگزین سوسیس و کالباس کنید. به شما اطمینان می‌دهم که از طعم جدید غذای مورد علاقه تان با گوشت گوساله یا بوقلمون شگفت زده خواهید شد!

بجای سس مایونز می‌توانید انواع رژیمی آن، یا حتی اگر می‌شد، از سس ماست استفاده کنید. همین تغییر ساده، کلی کالری غذای مورد نظرتان را کاهش خواهد داد، بدون اینکه مزه‌اش آنچنان تغییری کند!


۲. خیلی اوقات وقتی واقعا گرسنه‌ایم تمایل داریم تا به رستوران برویم. و دقیقا به همین دلیل هم تمایل داریم که غذایی ناسالم و چرب و چیلی سفارش دهیم.

در چنین شرایطی در کنار اینکه گرسنگی‌مان برطرف خواهد شد، کلی هم کالری تهی دریافت خواهیم کرد که به اضافه وزن منتج خواهد شد.

اما زمانی که در خانه‌تان منوی آن رستوران را داشته باشید، می‌توانید از همانجا و از زمانی که هنوز خیلی گرسنه تان نشده است، تصمیم بگیرید که چه غذایی بخورید. اما باید حواستان را جمع کنید که به انتخابتان وفادار بمانید و با حضور در رستوران و دیدن غذاهای خوش رنگ و لعاب، نظرتان برنگردد.

در حال حاضر من هم از این ترفند استفاده می‌کنم و اقرار می‌کنم که واقعا جواب می‌دهد! چرا شما هم اینکار را تست نکنید؟ آوردن منوی رستوران‌ها به خانه، بهرحال کار بدی نیست!

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس