صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > جوانسازی با ال پی جی صورت 


جوانسازی پوست با ال پی جی

 


 

از کاربردهای دیگر LPG می‌توان به بازسازی و استحکام پوست صورت، لیفتینگ صورت و رفع چین و چروک، برطرف کردن منافذ باز پوست، برطرف کردن غبغب و تأخیر در فرآیند پیری اشاره کرد. LPG یکی از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های صد در صد طبیعی برای جوان‌سازی پوست است. در نهایت باید بدانید که LPG در درمان افتادگی‌های پوست ناشی از کاهش وزن به‌ویژه در خانم‌ها مؤثر می‌باشد.

 

ال پی جی روشی ۱۰۰ درصد طبیعی برای جوانسازی ست و تکنیک ضد پیری اندمولیفت برای مردان و زنان در تمامی سنین است.این تکنیک پوست را دوباره پر می کند و نشانه های پیری را کم میکند چهره شما را درخشان و جوان نمایش می دهد.

 

به طور طبیعی با گذشت زمان سلولهای فیـبرو پلاسـت قدیمـی که کارشان کلاژن و الاستین سازی اسـت از بین می روند و در نتیـجه پوست حالت افتادگی پیدا می کند.

 

همگام با پیشرفت هایی که در مورد اندرمـولوژی بدن صورت گرفته، در مورد صـورت نیـز نتــایج چشمگیری را شاهدیم که منجر به ایجـاد شـیوه نوینی به نام اندرمولیفت شده است که به جوانسازی پوست کمک شایانی می کند.

 

این تکنیک که روشی کاملاً سالم و غیر تهاجـمی است به وسیله دستگاه اندرمولب انجام می گیرد و موجب جوانسازی پوست می شود.

 

کاربردهای بالینی:

 

    لیفتینگ صورت و رفع چین و چروک

    کنترل منافذ باز پوست

    برطرف کردن کبودی دور چشم

    برطرف کردن غبغب

    جوانسازی و جلوگیری از فرایند پیری

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس