صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > از بین بردن خط خنده 


از بین بردن خط خنده

 


 


با بالا رفتن سن چین و چروک ها در صورت نمایان می شود. در واقع دلیل اصلی به وجود آمدن چین و چروک ها در سنین بالا کم شدن تولید کلاژن در بافت پوست است اما خوشبختانه روش های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک ها به وجود آمده است .در صورت چروک های سطحی شاید داروها بتوانند موثر عمل کنند اما در صورت عمیق شدن چروک ها بهتر است از روش های جدید از بین رفتن چروک ها استفاده کنید .

دلیل ایجاد خط خنده

در واقع هر چقدر که تحریک یکی از مناطق صورت بیشتر باید این ناحیه بیشتر چروک خواهد شد. زمانی که شما می خندید خطی در دور لب  و تا پایین بینی ایجاد می شود که با مرور زمان عمیق و عمیقتر می شود .

تزریق چربی در خط خنده

چربی ها از بدن خود فرد گرفته می شود و بعد از اینکه در دستگاه های تصفیه قرار گرفتند به داخل سرنگ های باریک ریخته می شوند و با تشخیص پزشک در کلینیک زیبایی به محل های مشخص و با عمق مخصوص تزریق می شود چربی ها به سرعت با بافت زیر پوست پیوند می خورد و چروک ها برجسته می شوند و هم سطح با پوست صورت می شود  و چروک ها را مخفی می کند. بعد از تزریق چربی مقداری قرمزی و تورم دیده می شود  که بعد از یک روز از بین خواهد رفت.

تزریق ژل در خط خنده

 

پر کننده ها که در مارک های مختلف وجود دارند به داخل سرنگ ریخته می شوند و وارد پوست می شوند در واقع عملکرد ژل نیز به مانند تزریق چربی می باشد و چروک ها را می پوشاند .در هر دو روش برطرف شدن چروک ها موقتی بوده و بعد از چند ماه در صورت تمایل شما باید این روش ها را تکرار کنید .

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس