کلینیک تخصـصی  پو سـت، مـو، لــیزر ایرانیان
بازديد اين صفحه :  407
بازديد امروز :  8598
کل بازديد سایت :  11877830
بازديدکنندگان آنلاین :  7
زمان بارگزاری : 0/4117 ثانیه

 
 
Iranian Luxury Beauty Cilinic
» بهترین لیزر برای رفع موهای زائد کدام است؟

بهترین لیزر برای رفع موهای زائد کدام است؟

 


 

 

 

لیزر الکساندرایت (Apogee- elit) دارای قوی‌ترین و بهترین cooling و مؤثرترین لیزر در سطح دنیا و ساخت شرکت cynosure آمریکا است. لیزر موهای زائد صورت و بدن با لیزر الکساندرایت حسی متفاوت و بدون عارضه با اثری ماندگار ایجاد می‌کند و باعث بالابردن انتظارات بیمار می‌شود.

 

از بین بردن موهای زائد بدن از دیرباز موردتوجه عموم مردم جامعه بخصوص پزشکان متخصص زیبایی بوده است. روش‌های قدیمی مانند تراشیدن یا کندن موها به طرق مختلف و استفاده از انواع داروهای موبر همگی اثر موقت داشته و قادر به محو کامل موهای زائد نمی‌شوند.

 

لیزر موهای زائد ازجمله لیزرهای غیر تخریبی بوده و اساس آن‌ها بر پایه تخریب رنگدانه پوست و مو (ملانین) می‌باشد. البته لیزرهایی با قابلیت تخریب عروق فولیکول‌های مو نیز در بازار عرضه شده‌اند که فعلاً کارآیی آن‌ها به اثبات نرسیده است.

 

در میان انواع لیزرهای موجود در بازار ، لیزر آلکس بیشترین اثر دهی را بر موهای تیره و ضخیم دارد و مناسب نژاد ایرانیان می‌باشد.

 

در حال حاضر موهای کرکی و کم‌رنگ به علت کم بودن رنگدانه در آن‌ها با لیزر قابل از بین رفتن نیستند و یا اثر مناسبی نشان نمی‌دهند.

 

بهتر است لیزرهای پرقدرت مانند آلکساندرایت ، برای پوست‌های روشن و نسبتاً روشن استفاده شوند که احتمال سوختگی وجود دارد. در پوست‌های تیره‌تر لیزرهای کم‌خطرتر مانند ان دی یاگ که احتمال سوختگی کمتری دارند، مناسب‌ترند.

 

خوشبختانه دستگاه‌های جدید و پیشرفته مجهز به هر دو نوع این لیزرها بوده و کلینیک ایرانیان نیز با دارا بودن جدیدترین دستگاه‌های  مورد تأیید  FDA قادر به ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان با انواع تیپ‌های پوستی می‌باشد.

 

 

 

پیش از این، هیچ وقت رفع دائمی موهای زائد، به این سادگی نبوده است. به غیر از مراقبت‌های روزمره پوست، نیازی به آمادگی دیگری برای این درمان نیست. لطفاً در ناحیه مورد درمان از آرایش استفاده نکنید، زیرا برخی از انواع مواد آرایشی می‌توانند انرژی لیزری اضافی را جذب کرده یا تا حد تحریک کردن پوست گرم شوند. آرایش می‌بایست قبل از درمان پاک شود، البته می‌توانید دو ساعت بعد از درمان آرایش کنید. در محل مورد درمان از وازلین، بالم لب یا سایر محصولات دارای پایه نفت سنگین استفاده نکنید. در مورد چیزهایی که قبل از جلسه درمان می‌خورید و می‌نوشید محدودیتی وجود ندارد.

 

پس از پاسخ دادن به تمامی پرسش‌هایی که ممکن است در مورد عوارض لیزر موهای زائد داشته باشید، ناحیه‌ای که قرار است درمان شود تمیز می‌شود. در زمانی که لیزر روشن می‌شود، تمام افراد حاضر در اتاق درمان می‌بایست عینک محافظ به چشم بزنند.

 

طول هر جلسه درمان از چند دقیقه، برای لب بالا، تا یک ساعت یا بیشتر (برای مثال، برای کل پاها، یا سینه و کمر آقایان) متغیر است.