صفحه اصلی > مقالات > جراحی های زیبایی > درمان چاقی و شلی پوست بازو با براکیوپلاستی 


کوچک کردن و رفع افتادگی و شلی پوست بازو

 


 

کشیدن بازو باعث سفت شدن دوباره‌ پوست شل شده و افتاده‌ی بازو می‌شود و در اغلب موارد موجب از بین رفتن چربی‌های تجمع یافته در زیر بازو می‌شود که  اصطلاحاً  به آن"بال خفاش"  گفته می‌شود. این کار افتادگی پوست را که به دلیل کم کردن وزن یا پیری طبیعی در ناحیه‌ی زیر بغل تا آرنج به وجود می‌آید را نیز از بین می‌برد.

لاغر کردن و کشیدن پوست بازو  با انجام عمل جراحی بازو به دلایل زیر صورت می‌گیرد:

 

    از بین بردن پوست اضافی و شل شده‌ی بازو

    سفت و محکم کردن شلی و افتادگی پوست بازو

    صاف کردن سطح بیرونی بازو

    دادن اعتماد به نفس به فرد، برای پوشیدن لباس آستین کوتاه یا تاپ‌های بدون آستین

 

 

 جراحی لیفت و کوچک کردن بازو (براکیوپلاستی)

 

لیفت و کوچک کردن بازو یا براکیوپلاستی یک شیوه‌ی جراحی است که:

 

    از میزان پوست اضافی شل شده و پایین افتاده می‌کاهد.

    بافت حمایتی زیرینی که شکل بازو را به وجود می‌آورد، صاف و محکم می‌کند.

    از مقدار توده‌های چربی موضعی در ناحیه‌ی بازو را می‌کاهد.

 

مراحل عمل لیفت بازو براکیوپلاستی

 


 

عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی) شامل مراحل زیر می‌شود:

 

گام اول- برش

 

طول و الگوی برش در زمان انجام عمل جراحی لیفت بازو، به میزان و محل پوست اضافه‌ای که باید برداشته شود و البته به برآورد و تخمین جراح پلاستیک نیز بستگی دارد.

 

بسته به اولویت و ترجیح جراح، برش‌ها ممکن است در داخل بازو یا پشت بازو ایجاد ‌شوند و می‌توانند از زیر بغل تا بالای آرنج امتداد یابند. -البته بسته به شرایط خاص شما، بریدگی‌های شما ممکن است محدودتر باشند.- پس از آن چربی اضافی ممکن است مستقیماً یا توسط روش لیپوساکشن بیرون آورده شود.

 

سپس بافت پشتیبان زیرین با بخیه هایی که از داخل زده می‌شوند، سفت شده و شکل‌دهی دوباره می‌شود. در پایان، پوستی صاف و بدون چین و چروک بر روی نما و فرم جدید بازو به وجود می‌آید.

 

گام دوم- بخیه برش

 

برش‌های شما با بخیه های قابل جذب بسته می‌شوند و یا اگر از نوع غیر قابل جذب بودند بعد از یک تا دو هفته پس از انجام لیفت بازو، کشیده خواهند شد.

مراقبت‌های بعد از عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی)

 

بعد از عمل جراحی، محل بریدگی‌ها پانسمان یا بانداژ  می‌شود و ممکن است بانداژ کشی یا تکه‌ای پارچه برای به حداقل رساندن تورم، دور بازوی بیمار بسته ‌شود. ممکن است لوله‌ای نازک و کوچک به طور موقت در زیر پوست جاسازی شود تا هرگونه خون یا مایع اضافه‌ای را که در زیر پوست جمع شود را  تخلیه نماید.

نتیجه عمل لیفت بازو (براکیوپلاستی)

 

سفتی و صافی پوست بازو که در اثر جراحی لیفت بازو به‌‌وجود می‌آید، تقریباً همان موقع پس از عمل کاملاً آشکار است. برخی از نتایج اولیه نیز به سبب تورم و کبودی پنهان می‌مانند و جای زخمی نیز در محل برش باقی خواهد ماند.

 

نتایج عمل جراحی لیفت بازو دراز مدت خواهد بود، به شرط آن‌که تعادل وزن و تناسب اندام‌تان را حفظ کنید. همانطور که بدن شما پیر می‌شود، شل شدن و افتادگی دوباره‌ی مقداری از پوست، طبیعی است، ولی بسیاری از اصلاحات ایجاد شده تقریباً دائمی هستند.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه