صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > روش های کوچک کردن باسن 


روش های کوچک کردن باسن

 


 

 

باسن یکی از نواحی اصلی است که افراد تمایل دارند از شر چربی آن خلاص شوند. در مواردی که ورزش و رژیم غذایی به کاهش وزن منجر نشود.

انباشته شدن چربی اضافی در ناحیه باسن به‌سادگی صورت می‌گیرد و متأسفانه این چربی به‌طور غیریکنواخت در سرتاسر باسن تجمع پیدا می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که پیدا کردن لباس مناسب برای شما دشوار باشد، زیرا لباس‌ها اغلب در نواحی پر باسن تنگ و چسبان بوده و در نواحی دیگر شل و آویزان می‌باشند.

 

 

 

باسن نقشی اساسی در زیبایی کلی یک زن ایفا می‌کند. در بسیاری از موارد، ورزش و رژیم غذایی به ایجاد باسنی سفت و جذاب منتهی نمی‌شود. لیزر لیپولیز،‌ لیپوماتیک و امواج اولتراسوند از درمان‌هایی هستند که برای کوچک کردن باسن و اصلاح مشکلات اصلی زیباشناختی باسن مورداستفاده قرار می‌گیرند. اگر به دنبال کاهش چربی‌ها و لاغری باسن خود هستید، نگران نباشید. زیرا این تکنیک‌ها به‌طورقطع موجب کوچک شدن باسن شما می‌شوند!

 

لیزرلیپولیز


 

یکی از بهترین راه های کوچک کردن باسن لیزر لیپولیز تمام مشکلات زیبایی مربوط به باسن را اصلاح می‌کند. این روش تحت بی‌حسی موضعی و به‌صورت سرپایی انجام می‌شود.

 

    انرژی لیزر دوگانه چربی موضعی اطراف باسن و همچنین چربی انباشته‌شده زیرخط باسن را ذوب می‌کند.

    فیبر نوری به پزشک اجازه می‌دهد تا بر روی نزدیک‌ترین بافت‌های چربی پوست کار کند. این چربی به شکل فرورفتگی‌هایی به نام سلولیت بروز پیدا می‌کند که پس از درمان به‌طور قابل‌توجهی بهبود می‌یابد.

    لیزر با تولید گرما موجب بازسازی کلاژن و فیبرهای الاستین می‌گردد. پوست بهبود می‌یابد و شلی آن برطرف می‌گردد.

 

فرآیند لیزر لیپولیز باسن

 

    پزشک ژل بی‌حسی کلین را به ناحیه درمان تزریق می‌کند.

    پزشک از طریق یک برش ۳ میلی‌متری یک فیبر نوری را به پوست وارد می‌کند. این فیبر به چربی تابانده می‌شود و به‌تدریج چربی را ذوب می‌کند.

    یک کانولای لیپوساکشن، که از کانولاهای معمول نازک‌تر است، برای مکش چربی وارد پوست می‌گردد.

    فیبر نوری برای جمع‌کردن پوست مجدداً به پوست وارد می‌شود.

    بیمار در تمام طول درمان هوشیار است و می‌تواند یک ساعت پس از عمل به منزل بازگردد. پزشک استفاده از کرست فشرده (لباس مخصوص پس از عمل) را تا ۷ روز

 

توصیه می‌کند و بیمار می‌تواند ۴۸ ساعت پس از درمان به فعالیت‌های شغلی خود بازگردد.

مزایای لیزر لیپولیز

 

     جمع شدن پوست:

تأثیر جمع کنندگی لیزر از شلی پوست ممانعت کرده و موجب سفتی و یکنواختی پوست می‌گردد.

     زمان بهبودی کوتاه:

 این روش در مقایسه با روش‌های سنتی دارای ترومای کمتر و دوره بهبودی سریع‌تر و راحت‌تر می‌باشد.

     خونریزی و کبودی اندک. لیزر موجب لخته شدن عروق خونی و درنتیجه کاهش خونریزی و کبودی می‌گردد.

     روشی سرپایی:

 در این روش نیازی به بستری شدن در بیمارستان نبوده و بیمار می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به زندگی روزمره خود بازگردد.

     بی‌حسی موضعی:

بیمار می‌تواند ظرف مدت یک ساعت ترخیص شود.

 

 

لیپوماتیک


 

لیپوماتیک دستگاهی است که عمل لیپوساکشن سنتی را به نحوی پیشرفته‌تر انجام می‌دهد. این روش درمانی بی‌خطر و مؤثر بوده و درعین‌حال تجربه‌ای لذت‌بخش را برای بیمار در سرتاسر درمان فراهم می‌سازد.

تکنولوژی پیشرفته لیپوماتیک امکان حذف حجم بالایی از چربی با دقت بالا را فراهم کرده و دسترسی به نواحی دشوار و حساس بدن مانند باسن را امکان‌پذیر می‌سازد و از این طریق موجب کوتاه شدن زمان جراحی و همچنین دوره بهبودی می‌گردد.

مزایای استفاده از لیپوماتیک

 

     کاهش کبودی پوست

     روشی بدون درد و یا با حداقل ‌درد

     ایمن و مؤثر

     دوره بهبودی سریع

     جمع شدن عالی پوست پس از عمل

     توقف فوری در هنگام تماس کانولا با بافت غیر چرب

 


 

امواج اولتراسوند کویتیشن

 


 

کویتیشن اولتراسونیک درمانی عالی برای افرادی است که خواستار فرم دهی بدن و بازیابی اعتمادبه‌نفس خود هستند. بسیاری از بیماران شاهد تغییرات آنی در ظاهر خود پس از اولین جلسه درمانی هستند، و نتایج مطلوب پس از ۲ تا ۵ جلسه ظاهر می‌شود. درحالی‌که این‌ یک روش غیر جراحی برای فرم دهی به بدن است، جایگزینی برای رژیم غذایی سالم و ورزش منظم به شمار نمی‌رود. کویتیشن اولتراسونیک موجب بازیابی اعتمادبه‌نفس و بهبود فرم بدن شما می‌گردد.

فرآیند

 

این روش درمانی سلول‌های چربی زیرپوستی در باسن را از طریق مجموعه‌ای از حباب‌های هوای میکروسکوپی هدف قرار داده و تخریب می‌کند. هنگامی‌که غشاء سلول چربی (بافت چربی) تخریب می‌شود، چربی بین سلول‌ها تخلیه می‌شود و به پروتئین و سپس به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول تبدیل می‌شود. اسیدهای چرب آزاد به سمت کبد حرکت می‌کنند، در آنجا تجزیه‌شده و از بدن دفع می‌گردند و باعث لاغر کردن باسن می گردد. گلیسرول محلول در آب به سیستم گردش خون منتقل‌شده و در فرم انرژی استفاده می‌شود.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس