صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > روش های جوانسازی در سنین مختلف 


 

راه های پیشگیری از پیری

 


 

برای جلوگیری از روند توسعه پیری، شاید شما بخواهید فراتر از ورزش کردن و خوب غذا خوردن پیش بروید و پیری بر روی شما تاثیر منفی نگذارد و زیبایی خود را از دست ندهید. کارشناسان کلینیک کیمیا به شما مراحل پیشرفته تری را برای نگهداری از زیبایی و درمان های ضد پیری، برای گروه سنی مختص خودتان ارائه می دهد.

 

با توجه به اکتشافات درمان با محصولات مراقبت از پوست و زیبایی و تکنیک های پیشرفته جوانسازی، می توان راه کار های مختلف غیر جراحی زیبایی متناسب با سن هر فردی پیشنهاد کرد تا پیری به تاخیر بیافتد. این درمان های به گروه سنی ده 30 سالگی، 40 سالگی، 50 سالگی، 60 سالگی  و بالاتر تقسیم می شود. در هر گروه سنی با توجه به نیاز های بدن و پوست به شمار راه کارها مختلفی برای درمان و جلوگیری از پیری ارائه می شود.

 

در زیر به توضیح اجمالی این مطلب که در هر گروه سنی چه پیشنهاداتی ارائه می شود می پردازیم.

پیشگیری از پیری

در سن 30 سالگی

 

سیگار کشیدن ، آفتاب کردن و مهمانی های شبانه را باید کم کنید. این سرگرمی ها برای رده سنی 20 سالگی می باشد و در سن 30 سالگی باید آنها را کاهش داد. در این سن سطح کلاژن و الاستین شروع به کاهش می کند، تغییرات بافت پوست و بسیاری از تغییرات دیگر برای کامل قابل مشاهده خواهد بود.

درمان های مورد نیاز در این گروه سنی:

 

بوتاکس: استفاده از بوتاکس در این سن برای کاهش خطوط ریز و چین چروک ها استفاده می شود.

 

جوانسازی پوست: یکی از مهمترین درمان ها در این سن استفاده از موارد برای جوانسازی پوست است تا سطح کاهش کلاژن را کاهش دهیم. جوانسازی پوست راهکارهای مختلفی از جمله لایه برداری با دستگاه لیزر اسپکترا، پلینیگ شیمیایی و … وجود دارد که استفاده از آنها در این سن بسیار توصیه می شود.

کربوکسی تراپی: برای کاهش چربی های زیر پوست

 

 

در سن 40 سالگی

 

در این سن پوست بسیار شل و افتاده می شود و لب ها نازکتر شده و غبغب بیشتر خواهد شد. در این سن اکثر افراد به فکر کشیدن پوست و لیفت صورت می افتند. و دنبال راه کار های برای سفت شدن پوست و چاق شدن صورت خود می کنند.

درمان های مورد نیاز در این سن:

 

تزریق ژل: اصلاح طرح لب و پرکردن حجم از دست رفته لب

 

لیفت صورت: لیفت برای سفت کردن و از بین بردن چروک های پوست می تواند به دو صورت لیفت با جراحی و لیفت با نخ صورت بگیرید.

هایفوتراپی

استفاده از لیزر ها و دستگاه ها برای  رفع از دست دادن چربی

 

 

در سن 50 سالگی

 

در این دهه شما با چالش های جدیدی مواجه هستید. در این دهه شما یائسه خواهید شد و سطح هورمون های بدنتان به صورت قابل توجه ای کاهش می یابد. پوست نازکتر خواهد شد و تغییرات روی پوست و بدن بسیار قابل مشاهده است.

درمان های مورد نیاز در این سن

 

در این سن حجم چربی بدن مشا  افزایش می یابد که باید از درمان های مختلف با توجه به قابلیت بدن شما برای تخلیه چربی استفاده کرد.

 

لیفت صورت با نخ: کشیدن پوست صورت با روش غیر جراحی

 

استفاده از مرطوب کننده ها و مرطوب  نگهداشتن پوست

هایفوتراپی

 

 

در سن 60 سالگی

 

در این سن بدن انسان بسیار تغییر می کند به قول النور روزولت مردم زیبا و جوان از حوادث طبیعی است، اما مردم زیبا و قدیمی از آثار هنری هستند. این جمله این مفهوم را می رساند که در این سن شما تقریبا بیشتر زیبایی خود را از دست خواهید داد و باید به فکر تعمیر و نگهداری از زیبایی خود باشید.

درمان های مورد نیاز در این سن

 

رفع تیرگی و گودی چشم: در این دوره افتادگی پلک و تیرگی زیر چشم بسیار مشهود است و باید به فکر درمان های متنوع برای بازگشت چشم به حالت اولیه آن باشید. از درمان های مناسب برای این دوره لیفت ابرو، جراحی بلفاروپلاستی و استفاده از کروبکسی تراپی می باشد. البته درمان های متنوع دیگری هم وجود دارد که باید متخصص پوست با توجه به نیاز بدن شما به شما پیشنهاد بدهد.

لیفت و بوتاکس: برای درمان چین چروک های پوست باید به فکر راه کارهای متفاوتی از جمله لیفت و بوتاکس و یا تزریق چربی به زیر پوست به خصوص در ناحیه صورت باشیم.

این درمان ها و پیشنهاد ها به صورت کلی در هر گروه سنی می باشد و نمی توان گفت که برای همه افراد در این سنین این درمان ها مورد احتیاج می باشد. باید این نکته را در نظر داشت که روند پیری در هر گروه سنی از هر فرد با فرد دیگر متفاوت است و تنها یک پزشک متخصص پوست می تواند به شما کمک کند تا بهترین درمان های مورد نایز بدن شما را به شما پیشنهاد دهد.

 

پس اگر برای شما پیری و زیبایی در سن پیری مهم است بهتر است از سن 30 سالگی تحت مراقبت و مشاوره پزشک متخصص پوست خود باشید تا درمان های مورد نیاز شما را با توجه به گروه سنی به شما پیشنهاد بدهد و به شما در زیبا بودن در سن پیری و پیشگیری از پیری کمک نماید.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس