صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > دستگاه هوبر موشن لب یا شبیه ساز حرکتی 


دستگاه هوبر موشن لب یا شبیه ساز حرکتی

 


 

این دستگاه با کفه متحرک و ستون متحرک و دسته های مجهز به سنسور نیروسنج قادر است تمام عضلات بدن شما را تقویت استقامت و قدرت نماید و انعطاف پذیری و تعادل و حس عمقی و تمرکز را نیز تقویت می کند. روشی جدید برای ورزش و تناسب اندام. کالری سوزی بسیار بالا ...در نتیجه با این دستگاه زیر نظر متخصصین مجرب ما یک دوره توانبخشی عالی و یا یک دوره حرکات اصلاحی عالی یا یک دوره ورزشی حرفه ای و عالی را تجربه کنید.

در این دستگاه تمامی حرکات ورزشی برای تقویت و بالانس عضلانی و ستون مهره ای طراحی شده است. این دستگاه با سطح مواج زیرین و دو دستگیره، تمامی حرکات ورزشی را به صورت هدفمند و بر روی عضلات خاص به دلخواه ما انجام می دهد که موجب اثربخشی بسیار بالا در بهبود و کارایی عضلات و بالانس مفصلی می شود .

 

کاربردهای این دستگاه :

 

زیبائی

 

   براساس مطالعات و تحقیقات شرکت LPG فرانسه، با توجه به هدفمند بودن حرکات ورزشی این دستگاه در 24 جلسه ی 30 دقیقه ای، وزن شما با کاهش 10% از توده چربی همراه می گردد. همچنین به علت انجام فعالیت عضلانی و افزایش توده عضلانی 2 کیلوگرم چربی به عضله تبدیل می گردد و حدود 3 الی 4 سانتیمتر از سایز شما کاسته می شود.

 

ورزشی

 

   با مانیتوری که مقابل شما قرار دارد و سطح مواج زیر پای شما و 2 دستگیره قابل حرکت در دستتان، شما باید حرکات طراحی شده پیش روی خود را به طور صحیح انجام دهید. کوچکترین اشتباه به شما اخطار داده و خواستار تصحیح حرکت در نوع مناسب فشار و تعادل می شود و در نتیجه عضلات شما به فرم دلخواهتان می رسد.

 

سلامتی

 

   بیماری که دچار سائیدگی شدید زانو می باشد و باید عضلات کمری وی تقویت گردد، بیماری که فلج نخاعی دارد و قادر به ایستادن نیست ولی باید ورزش کند و ... دستگاه HUBER این قابلیت را دارد که به صورت هدفمند بدون بکارگیری برخی عضلات، عضلات دیگر را تقویت و بالانس عضلانی و حرکتی و حسی را برقرار نماید. عضلات بین مهره ای را بدون فشار بر زانوها تقویت نماید. عضلات شانه ای را بدون بکارگیری عضلات سمت مقابل، در هر سمت به صورت هدفمند تقویت کند و ... این روش ورزش، انقلابی در بهبود ضایعات اسکلتی عضلانی است و باعث بهبود افراد با ورزش در بارداری، معلولیت های یک یا چند عضوی، با قطع نخاع و ... .

دستگاه لاغری، فرم دهی و توانبخشی هوبر یک فناوری منحصر به فرد روز دنیاست که توانایی های فیزیکی را اصلاح می کند و به ماهیچه های وضعی بدن استحکام می بخشد و موجب رسیدن به حداکثر میزان چربی سوزی در بدن شده که ورزشکار به سرعت و تنها در ۳ دقیقه وارد سیستم چربی سوزی می شود. دستگاه هوبر، به علاوه به منظور توانبخشی انواع بیماران نیازمند به درمان فیزیکی چه در ورزشکاران و چه در افراد مبتلا به دیسک آرتروز- آرتریت روماتوئید- MS و… نیز طراحی شده است.

 

حتی افرادی که مشکل قلبی، ناراحتی مغذی، ام اس،دیابت و چاقی های معمولی و مزمن دارند و حتی خانم های باردار بدون نگرانی و ترس از مصدومیت  می توانند از این دستگاه استفاده کرده و به سلامتی خود دست پیدا کنند . این دستگاه طی تنها چند جلسه متناسب با بدن شما ، شما را برای رسیدن به هدفتان کمک می کند.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس