صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات متداول در لیزر جوانسازی مونالیزا 


سوالات متداول درباره لیزر جوانسازی واژینال مونالیزا

 


 

    آیا لیزر مونالیزا تاچ دردناک است ؟

خیر – لیزر مونالیزا تاچ دردناک نیست در صورتی که شخص حساس باشد برای او جراح زیبایی از بی حسی استفاده می کند .

 

 

    آیا لیزر مونالیزا نیاز به بیهوشی دارد ؟

خیر – در زمان استفاده از لیزر مونالیزا هیچ گونه بی هوشی عمومی استفاده نمی شود بلکه از بی حسی موضعی در زمان درمان استفاده می شود .

 

    لیزر مونالیزا را در چند جلسه نیاز است انجام داد ؟

بسته به نیاز هر شخص و روشی که برای هر درمان استفاده می شود ، تعداد جلسات لیزر متفاوت است ، معمولا برای هر کاری نیاز به جلسه درمان 5 الی 15 دقیقه ای است ، این زمان و تعداد جلسات برای هر شخص متفاوت است .

 

    پس از درمان با لیزر مونالیزا تاچ چه محدودیت های داریم ؟

محدودیت خاصی پس از لیزر مونالیزا وجود ندارد ، بلکه فقط باید به یک ماه از انجام مقاربت جنسی اجتناب نمود ، شخص پس از 24 ساعت استراحت می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرد .

 

    چه اشخاصی کاندید مناسب برای لیزر مونالیزا هستند ؟

گروه پزشکان سورنا اعلام می کند که همه ی بانوان می توانند از لیزر مونالیزا استفاده کنند ، لیزر مونالیزا برای تمامی بانوانی که مشکلات یائسگی دارند ، یا کشیدگی و افتادگی واژن دارند و یا اشخاصی که نیاز به جوانسازی واژن دارند می توانند از این لیزر استفاده کنند .

 

بانوانی که سرطان سینه دارند می توانند از لیزر مونالیزا تاچ استفاده نمایند ؟

بله – بانوانی که نمی توانند از روش درمانی استروژن استفاده نمایند می تواند از گزینه مناسب و عالی لیزر مونالیزا تاچ استفاده نمایند ، بانوانی  که به سرطان سینه مبتلا هستند در اغلب موارد نمی توانند از روش درمانی استروژن استفاده نمایند بنابراین از استفاده از لیزر مونالیزا تاچ برای آنها بهترین گزینه و بسیار عالی می باشد ، زیرا این روش محدودیت ندارد و در کمترین زمان ممکن درمان انجام می شود .

 

از این روش برای درمان شل شدن واژن هم استفاده می شود؟

اصطلاح «شل شدن واژن یا سستی واژن» اشاره به شرایطی دارد که در آن قطر دهانه واژن افزایش پیدا می کند. این شرایط اغلب در نتیجه رویدادهای طبیعی یا جراحت های وارد شده همچون به دنیا آوردن بچه یا شل شدن بافت واژن به خاطر فرآیند افزایش سن در افراد مشاهده می شود. در این موارد، مهم است که دلیل شل شدن واژن مشخص شده و وضعیت واژن و غشای مخاطی آن مورد بررسی قرار گیرد. به هر حال، روش درمانی لیزر مونالیزا با استفاده از گاز CO2 امکان درمان شل شدن واژن به خاطر از بین رفتن سفتی بافت غشای آن را نیز دارد.

 

چه زمان پس از درمان می توان مقاربت جنسی را شروع کرد؟

معمولاً پیشنهاد می شود برای 3 تا 4 روز قبل از بازگشت به فعالیت های عادی آمیزش جنسی به ناحیه واژن استراحت داده شود. در هر حالت، این مدت بستگی به نظر پزشک شما و شرایط درمانی بیمار دارد و پزشک می تواند راهنمایی های دقیق تری را بر اساس نتایج درمان در اختیار شما قرار دهد.

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه