صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > PRP و تزریق ژل برای جوانسازی پشت دست ها 


جوانسازی پشت دست ها با PRP یا تزریق ژل  و چربی

 


 

جوانسازی دست یکی از مشکلات رایج در زیبایی است که تا قبل از آمدن PRP موفقیت چندانی وجود نداشت لیکن PRP روشی است معجزه گر که نتایج آن خیره کننده میباشد.

لازم به ذکر است که غلظتهای بالاتر از ۳x برای اقدامات زیبایی لازم است . برای حصول به این حد از غلظت لازم است پزشک از دانش کافی در باب تکنیکهای جداسازی پلاکتها برخوردار باشد والبته تجهیزات جانبی با استانداردهای خاص نیز مهم است . این فاکتورهای رشد شامل فاکتور رشد برای تسریع ترمیم بافتی سنتزکلاژن ورگهای خونی جدید است. فاکتورهای رشد پلاکتی ، عنصر لازم در ارتقاء سلامت پوست و انعطاف پذیری پوست هستند . این روند باعث رشد کراتینوسیت ها فیبروبلاست ها و تولید کلاژن میشود و قوام ورنگ پوست را بهبود میبخشد.

 

سه مزیت اولیه PRP شامل :

۱- اتصال به سلول های بنیادی

۲- افزایش غلظت فاکتور رشد

۳- بازسازی بافت جدید است

 

از آنجاییکه جوانسازی دست یکی از بزرگترین مشکلات طب زیبایی است استفادا از PRP امید بسیاری را ایجاد کرده و نمایی کاملا طبیعی دارد این درمان را تجربه کنید.

 

البته پی آر پی یک فیلر نیست و باید توجه داشت که مکانیسم اثر پی آر پی وادار ساختن بدن به بافت سازی است و این روند نیاز به زمان داردو لذا هیچگاه سرعت  و توان پر کنندگی پی آر پی به اندازه ی فیلرها( ژل ها ) نیست و بطور متوسط پس از چند هفته شروع می شود.

 

تزریق ژل

 

مواد تزریقی برای جایگزینی حجم دست اسکلتی و درمان بیرون‌زدگی استخوان‌ها تاندون‌ها و یا رگ‌ها مناسب هستند. در برخی از موارد، مواد مبتنی بر اسید هیالورونیک می‌تواند برای جوان‌ سازی دست استفاده شوند. متخصص ما ممکن است با توجه به نوع جوان‌سازی که پوست احتیاج دارد، ترکیبی از پرکننده‌های پوستی را با لیزر سطح پوست به کار گیرد تا نتیجه بهینه‌ای از جوان‌سازی به دست آید.

 

تزریق چربی

 

انتقال چربی به روند برداشت چربی از یک منطقه از بدن و تزریق آن به منطقه دیگر برای بازگرداندن حجم تخلیه‌شده به آن منطقه گفته می‌شود. داوطلبان تزریق چربی معمولاً با برجسته شدن رگ‌ها و تاندون بر روی دست، نازک شدن پوست و یا آرتروز و از بین رفتن دست روبه‌رو هستند. این بیماران به‌طورمعمول به دنبال دستانی پرتر، سالم‌تر و با ظاهر جوان‌تر هستند. جوان‌ سازی دست به روش انتقال چربی با ایجاد یک لایه یکپارچه گرافت چربی پشت دست، باعث می‌شود پوست دست جوان‌تر و پرتر به نظر بیاید.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس