صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل و بوتاکس 


زاویه دار کردن فک و صورت (V-shape) بدون جراحی

 


 

استفاده از روش زاویه دار کردن صورت و قلبی شکل کردن آن مدتهاست از نظر زیبایی و ظرافت مورد توجه مطلوب افراد بوده است. صورت زاویه دار صورت قلبی شکل یا بیضی شکل است که نشان زیبایی زنانه است. این به یک انسان ظاهری جوان، شاداب و ظریف میدهد که به شدت مطلوب است. روش های زاویه دار کردن صورت و فاصله سازی و شکل دهی به صورت تکنیکی است که به افراد صورتی، زاویه دار و بیضی شکل تر میدهد که زیباتر و باریک تر و خوش ظاهر تر است. لاغری سیمای ظاهر علاوه بر اینکه به فرد ظاهری جوانتر میدهد، باعث میشود پوست شاداب تر و سالمتر به نظر برسد. همچنین پوست شما بعد از پایان روند ارتجاعی تر و نرم تر خواهد شد.

 

 

    زاویه دار کردن صورت بدون عمل جراحی به صورت برجسته کردن چانه با استفاده از تزریق ژل، بوتاکس، امواج رادیوئی و هایفوتراپی انجام می پذیرد.

    برجسته کردن چانه با پر کننده های پوستی، لیفت و سفت کردن نقاط مختلف صورت با نخ انجام می شود.

 

بوتاکس (خط چانه)

 

یکی از روش های زاویه دار کردن فک و صورت، بوتاکس است. بوتاکس میتواند عضله ضخیم فک (ماستر) را کوچک کند، در نتیجه پهنی فک را لاغر میکند. همچنین در طول زمان، تغییر حالت استخوان فک رخ میدهد که باعث افزایش تاثیرات لاغری فک میشود. با بوتاکس ما میتوانیم صورت را با استفاده از هدف گذاری عظله های مشخصی از فک به صورت زاویه دار درآوریم. نحوه عملکرد اصلی بوتاکس آرام کردن و کوچک کردن عضله ای است که به آن تزریق میشود. این باعث تاثیر بر روی خط چانه میگردد و یک قدم مهم در رسیدن به صورت زاویه دار محسوب میشود. پهنی یا مربعی شکل بودن چانه با این روش باریک میشود و در نتیجه به خط فک به صورت حالتی زیبا با حدفاصلی بلند و باریک میدهد.

 

بوتاکس در ناحیه مورد نظر، توسط سوزنی بسیار باریک اجرا میشود ( ناحیه مشخص عظله فک). معمولا نیازی به بی حسی موضعی نیست اما ممکن است برای راحتی بیمار مورد استفاده قرار بگیرد.

 

این رویه ممکن است فقط 5 دقیقه طول بکشد و نتیجه آن در طی 4 تا 6 هفته بعد قابل مشاهده است، و هیچ دوره نقاهتی لازم ندارد

 

 

آیا این روش بی خطر است؟

 

دیگر عضلاتی همانند مجرای پاروتید وجود دارند که بسیار نزدیک به منطقه مورد نظر هستند و باید از تزریق بوتاکس به آنها خودداری کرد. اثرات جانبی معمول مربوط به نقاط تزریق هستند که شامل قرمز شدن یا ورم کردن می شود و معمولا در طی چند روز  یا کمتر درمان می شود.

 

هنگامی که تزریق بوتاکس برای کاهش خط فک، توسط یک متخصص پزشکی انجام می شود میتوان گفت که این یک روش بسیار ایمن است.

 

برجسته کردن چانه با تزریق ژل

 

برای زاویه دار کردن فک لازم است که چانه با استفاده از تزریق ژل تیزتر به نظر برسد. به همان اندازه که چانه قسمت کوچکی از صورت شما را تشکیل میدهد، 8 قسمت دارد که میتواند بلندتر و برجسته تر شود. مشاوره اولیه به منظور معین کردن قسمت هایی از چانه که احتیاج به بهبود دارند انجام می شود.

    

 

حد فاصل چانه مهم است زیرا ما نمی خواهیم چانه تیزی پیدا کند اما دو بعدی باشد. این مهم است که آن را تا جایی که ممکن است متعادل و 3 بعدی سازیم. با وجود اینکه چانه یک منطقه کوچک بر روی صورت است ، چانه در واقع تا 8  نقطه دارد که می تواند منحنی شکل شود یا بالا کشیده شود.

 

بی حسی موضعی برای اولین بار به منطقه ای از چانه که باید تزریق ژل انجام شود زده میشود، و سپس پرکننده از نقطه مورد نظر اجرا میشود. نتایج را آنی میتوان دید و هیچگونه زمان نقاهتی نیاز ندارد.

 

اثرات جانبی معمول فقط محدود به نقطه تزریق میباشد، همانند قرمز شدن و برجسته شدن در همان نقطه تزریق که در طی چند روز از بین میرود.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس