صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > زاویه دار کردن صورت توسط لیفت با نخ 


 

زاویه دار کردن و سفت کردن صورت با نخ:

 معمولا ما حالت زاویه دار صورت خود را به خاطر فرو رفتگی در ناحیه خط چانه از دست میدهیم. فرو رفتگی صورت ما را بی حجم، نحیف و نسبتا مربعی شکل میکند. برای بازگرداندن حالت وی شکل صورت، زاویه دار کردن و بالا کشیدن صورت میتواند باعث شل شدن این قسمت های تو رفته شود.

 

    

 

 قبل از بالا کشیدن توسط نخ، یک کرم بی حس کننده به نقطه درمان زده میشود تا پوست را بی حس کند و هرگونه درد و ناراحتی را  کاهش دهد. نخ ها در نقطه های مشخصی قرار داده میشوند و تقریبا 30 تا 40 دقیقه طول میکشد تا کار انجام شود، اما با این حال این زمان بستگی به نقاطی که تحت درمان قرار میگیرد نیز دارد. شما یک احساس کوچک، سوزن سوزن شبیه به طب سوزنی تجربه خواهید کرد اما دردناک نخواهد بود. شبکه ای بین چندین نخ ایجاد میشود که تولید کلاژن را در پوست شما بالا میبرد و بافت های پوست، نخ ها را در طی شش تا هشت ماه بعدی جذب میکنند. همچنین این باعث کاهش نشانه های بالا رفتن سن میگردد، در حالی که چهره از پوست شما شروع به بهبود و رنگ گیری میکند. بعد از اتمام درمان شما میتوانید زاویه دار شدن و شکل گیری صورت خود را احساس کنید همچنین پوست به دلیل تولید کلاژن سفت تر میشود.

 

این درمان نسبتا آسان است و نتایج آن تا 18 ماه پایدار است

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس