صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > درمان لک با لیزر مدلایت 


درمان لک با لیزر مدلایت

 


 


لیزر درمانی برای از رفع کک و مک به عنوان بهترین روش شناخته شده است. یکی از انواع لیزر ها برای درمان لکهای پوستی و کک و مک، لیزر مدلایت است.

از مزایای استفاده از لیزر مدلایت سریع تر بودن آن نسبت به لیزر های دیگر و امکان استفاده از آن در نواحی بزرگتر مانند کک و مک های روی بدن است.

 

بلافاصله پس از درمان، کک و مک ها تیره تر از قبل شده و پوست اطراف متورم و قرمز می شود. استفاده از کیسه ی یخ روی پوست یا خنک کننده ی هوا پس از درمان، به کاهش میزان احساس گرما،تورم و قرمزی کمک می کند. پس از درمان کک مک ها، تیره تر شده و به مدت یک تا دو هفته همچنان تیره باقی می مانند تا زمانیکه پوسته پوسته شده و از روی پوست جدا  شوند. تورم، قرمزی و تیره شدن کک و مک ها  پس از درمان  معمولا بعد از یک هفته بهبود می یابند.

حداقل یک ماه فاصله باید بین درمان لکه های قهوه ای روی پوست باشد و معمولا یک تا دوجلسه ی درمانی نیاز است اما در برخی موارد بیش از این تعداد جلسه لازم است. چنانچه در معرض نور خورشید قرار بگیرید احتمال بازگشت کک و مک وجود دارد پس به شدت توصیه می شود روزانه قبل و بعد از درمان، کرم های ضد آفتاب استفاده شود.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس