صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > روش تشخیص دستگاه و کلینیک مناسب انجام لیزر 


دستگاه ليزر مو های زائد مناسب مان را چگونه تشخیص دهیم؟

 


 

 

 

برای پاسخ به این پرسش باید گفت که بسته به اين كه بخواهيد فقط زيربغل تان را ليزركنيد يا مو هاى زائد كل  بدن ، از چند صد هزار تا چندین مليون تومان می تواند ارزش داشته باشد. دلیل این تفاوت ها در قیمت این است که اگر به مراكزى كه دستگاه ليزرخوبى ندارند يا از آى پى ال نامناسب استفاده مى كنند ، بروید ، مسلما هزینه هایی که خرج کرده اید را هدر داده اید و مو هاى زائدتان نیز پس از چندین ماه مجددا برميگردند.

می توان گفت مهم ترين نكته در خصوص نوع  و كيفيت دستگاه ليزر ، جايى است كه براى رفع مو هاى زائد خود به آن مراجعه می كنيد. توصیه ی ما به شما این است که در ابتدا مطمئن شويد که بهترين دستگاه ليزر مو هاى زائد در آن جا قرار دارد. دستگاه لیزر الکس سایناشور بهترین تکنیک موجود در ایران می باشد  این دستگاه لیزر مو با كمترين تعداد جلسات درمانى (بطور ميانگين ٤ جلسه) بهترین اثربخشى را نتیجه می دهد. کلینیک ایرانیان با استفاده از این دستگاه می تواند مطلوب ترین نتیجه را در زمینه ی لیزر مو های زائد نشان دهد.

البته ممکن است برای برخی افراد تشخیص دستگاه لیزر کار دشواری باشد. ما به این افراد توصیه می کنیم راحت ترين و مطمئن ترين راه ، تست کردن ليزر به روى قسمتى از پوست است.

البته همان طور که نحوه تشخیص کلینیک مناسب ودستگاه لیزر مناسب را ذکر کردیم ، جای دارد نكات منفی که يك دستگاه ليزر مو می تواند داشته باشد را نیز ذکر کنیم. این نکات شامل موارد زیر هستند:

1.    تعداد زیاد تعداد جلسات درمانی که باعث افزایش هزینه ها می شود.

2.    تاثیر درمانی کوتاه مدت و رویش مجدد مو های زائد پس از درمان که باعث از بین رفتن هزینه های انجام شده می شود.

3.    ایجاد عوارضى همچون سوختگى و ایجاد تاول در محل درمان شده که موجب پدید آمدن لکه هاى پر رنگ و كم رنگ دائمى بر پوست بدن خواهند شد.

 

کلینیک مناسب برای لیزر مو های زائد را چگونه تشخیص دهیم؟

 

به طور ساده می توان گفت ، تمامی افرادی که قصد دارند برای همیشه مو های زائدشان را از بین ببرند ، بهترین گزینه برای این کار لیزر مو های زائد می باشد. صرف نظر از دلیل ايجاد مو هاى زائد ( ژنتيك ، بالا بودن  هورمون مردانه ، كم كارى تيروئيد ، قرص هاى ضدباردارى و برخی دیگر از داروها و…) مناسب ترین روش درمانی همان لیزر مو هاى زائد می باشد. اما در صورتی که ، موهاى زائد ، به دلیل بيمارى يا وضعيت خاصى به وجود آمده باشند ، جهت جلوگيرى از رویش دوباره ی موهای زائد ، می باید علاوه بر ليزر مو ها زائد ، بیماری اصلی نیز درمان شود.

اشخاصی که صاحب پوست های روشن و مو هاى تیره و کلفت هستند ، ليزر برایشان بهتر است و می توانند درتعداد جلسات كمتری نتیجه ی مطلبشان را به دست بیاورند. به طور كل می توان گفت ، این نوع تكنولوژى لیزر مو که در اختیار کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر بهتین و سایر کلینیک های زیبایی قرار دارد ، این امکان را به ما می دهد که بهترین نتیجه برای پوست را بدست بیاوریم.

 

 

مواردی که نیاز به لیزر مو های زائد نمی باشد.

 

1.    افرادی که دارای مو های سفيد ، بلوند و قرمز هستند. لیزر مو بر روی این افراد تاثیری ندارد و جهت از بین بردن این نوع مو هاى زائد ، مناسب ترین روش درمانی ، الكتروليز می باشد.

2.    اشخاصی که دارای پوست keloid ساز ( کسانی که با هر زخمی به روی پوستشان ، گوشت اضافه در می آورند. ) البته لازم به تذکر است تشخيص keloid ساز بودن پوست بر عهده پزشك می باشد.

3.    افرادی كه مبتلا به اگزماى پوستى كنترل نشده باشند.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس