صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > معرفی ژل های رستیلن و ژوویدرم 


 

معرفی ژل ژوویدرم و رستیلن

 


 

 

 

برندهای مختلفی از ژل‌های هیالورون در بازار وجود دارد. از بهترین انواع آنها می توان  رستیلان- پرلان و ژوویدرم می‌باشد.

 

این ژل ها بر مبنای طبیعی می‌باشند که با استفاده از جدیدترین اصول بیوتکنولوژیکی ساخته می‌شوند. با پیوند متقاطع با ملکول، رستیلان و پرلان خیلی قوی می‌شوند که اثربخشی آنها را طولانی می‌سازد. این ماده کاملاً خالص بوده و منجر به هیچگونه واکنش آلرژی‌زا نمی‌شود.

 

ژوویدرم:

یکی از ژل های معتبر ، " ژوویدرم " است که اخیرا" توسط " اف دی ای "3 ( سازمان غذا و داروی امریکا ) تایید شده. با تزریق ژل، بلافاصله حجم از دست رفته به پوست بازمی گردد و چین هایی مانند " خطوط لبخند "4 یا " پرانتزها"5 ( چین هایی که از کناره های تحتانی بینی در دوطرف شروع شده و تا گوشه های دهان ادامه پیدا می کنند ) از بین می رود. ضمنا" با برخی از انواع آن می توان گود افتادگی های زیرچشم یا فرورفتگی های برخی قسمتهای پوست را کاهش داد.

 

ژوویدرم از" هیالورونیک اسید آ "6 ساخته شده که به طور طبیعی در پوست یافت می شود ولی باافزایش سن، میزان آن در پوست کاهش می یابد . در بیش از 90% آزمایشاتی که برروی افراد داوطلب انجام شده ، نتیجه کاربا ژوویدرم بهتر از سایر ژل ها بوده است. تزریق ژل فقط حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد و نتایج آن فورا" قابل مشاهده است. ضمنا" به استراحت هم نیاز ندارد یعنی شما می توانید بلافاصله بعد از تزریق به سرکار و زندگی روزانه خود بازگردید.

 

تزریق با سوزنی بسیار ظریف انجام می شود و بیشترین تاثیر را در چین و چروک های ثلث تحتانی صورت مانند " خط خنده "7 ، " خطوط لبخند " ، " پرانتزها " یا خطوط گوشه لب ها8 دارد. مهارت پزشک در این میان اهمیت فراوان پیدا می کند زیرا ژل های مختلف باید بسته به نوع چین و چروک ، در عمق های خاصی از درم یا زیرآن تزریق شوند.

 

عوارض جانبی این نوع ژل از قبیل قرمزی، کبودی ، درد ، سفتی ، و تورم موضع تزریق نسبت به سایر ژل ها بسیار کمتر بوده و اگر هم رخ دهد معمولا" طی یک تا هفت روز مرتفع می شود.

 

رستیلان-پرلان

برند رستیلان-پرلان 3 نوع ژل ارائه می‌کند که همچنین قابل ترکیب می‌باشند:

 

رستیلان: برای مشخص کردن کانتور لب‌ها

 

رستیلان لیپ: برای پرتر کردن لب‌ها

 

پرلان لیپ: برای پرتر کردن لب‌ها

 

مواد قابل تزریق برای لب‌ها

 

درمان برای حجم بیشتر

 

تزریق‌های لب را می‌توان تکرار کرد

 

پرکننده‌های زیست‌تجزیه‌پذیر بیولوژیکی را می‌توان در دزهای دقیقی تجویز کرد و معمولاً پس از تزریق، احساس نمی‌شوند.

 

برای پرسازی بهینه، گاهی اوقات درمان بایستی حداقل یکبار تکرار شود. این امر معمولاً 3 هفته بعد انجام می‌گیرد. پس از 6 الی 18 ماه، ماده‌ی تزریق به وسیله‌ی بدن جذب می‌شود. از این رو نتیجه‌ی آن به صورت موقت می‌باشد. تزریق این پرکننده‌ها را می‌توان بدون هرگونه مشکل تکرار کرد. به منظور حفظ اثرات، توصیه می‌شود که درمان‌هایی پس از دوره زمانی معینی داشت. البته شرایط پوست و سبک زندگی بیمار بر طول زمان ماندگاری اثرات اثر می‌گذارد.

 

پس از درمان، لب‌ها قرمز و اندکی متورم می‌شوند. گاهی اوقات، بی‌رنگی مایل به آبی پیرامون محل تزریق‌شده وجود دارد. این امر را می‌توان به سادگی به وسیله رژ لب رفع کرد و در عرض چندین روز ناپدید می‌شود. بیشتر بیماران فوراً پس از عمل به فعالیت شغلی خود باز می‌گردند.

در رابطه با تزریق‌های زیست‌تجزیه‌ناپذیر بیولوژیکی، انتخاب مواد خیلی مهم است: حتی با وجود اینکه تحقیق نشان داده است که احتمال مشکلات استفاده از پرکننده‌های زیست‌تجزیه‌ناپذیر خیلی اندک است با این حال این دیدگاه اتخاذ می‌شود که دانش کافی در مورد ریسک‌های بلندمدت وجود ندارد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس