صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > نکات مهم قبل از انجام جراحی بینی 


 

نکات کلیدی که فرد مراجعه کننده پیش از یک جراحی بینی باید رعایت کند

 


 

در زمان برنامه ریزی برای یک جراحی بینی، جراح بینی به منظور آماده شدن فرد مراجعه کننده دستورالعمل هایی می دهد که رعایت آن کلیدی به نظر می رسد.

 

پیش از جراحی بینی، فرد مراجعه کننده باید یکسری مراقبت های قبل از عمل جراحی بینی را مورد توجه قرار دهد که از جمله ی مهم ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

 

داروهای خاص:

 

مراجعه کننده باید پیش از جراحی بینی، در صورت مصرف داروهای حاوی آسپیرین یا ایبوبروفن (آدویل، موترین و موارد مانند آن) از دو هفته پیش از عمل جراحی، آنرا متوقف کند چرا که مصرف این داروها می تواند باعث افزایش خون ریزی شما شود. به همین دلیل تنها در صورت تجویز پزشک و تحت نظر او می توان، در دوره پیش از جراحی بینی، از این داروها استفاده کرد.

سیگار:

 

مطمئنا فرد مراجعه کننده برای جراحی بینی علاقه دارد به بهترین نتیجه از جراحی بینی اش برسد. حقیقت این است که سیگار کشیدن باعث آهسته شدن فرآیند درمان پس از عمل جراحی می شود و احتمال ابتلای شما به عفونت را افزایش می دهد بنابراین به منظور تقویت، بهتر است از مدتی قبل جراحی بینی، مصرف سیگار متوقف شود.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس