صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > هایفوتراپی و جوانسازی و کشیدن پوست 


هایفوتراپی و جوانسازی و کشیدن پوست

 


 

هایفوتراپی یک روش جوانسازی پوست غیر جراحی و غیر تهاجمی جدید است که با استفاده از اولتراسوند و فرآیند ترمیم طبیعی بدن، موجب سفتی و لیفت پوست شل شده در قسمت فک، گردن، زیر چانه، ابرو و قفسه سینه می‌گردد. هایفو یک درمان سریع و بدون نیاز به دوره‌‌ی بهبودی است که با تحریک پوست از درون، موجب سفتی آن می‌شود.

 

 پزشکان ما در کلینیک زیبایی رز با داشتن تخصص و سال‌ها تجربه و استفاده از فن‌آوری‌های به‌روز و بهترین دستگاه هایفو ، قادرند روش‌های زیبایی از جمله هایفوتراپی را طبق ویژگی‌های منحصر به فرد ساختار چهره‌‌ی بیماران ارائه داده و با  لیفت صورت بدون جراحی ، پوست افتاده و شل‌شده‌ی بیماران را سفت‌تر و جوان‌تر کنند. با نتایج چشمگیر هایفوتراپی پوست ، بیماران ما اعتماد به نفس خود را بازیافته و با نتیجه‌ی دلخواه و احساس رضایت‌ به کار و زندگی خود بازمی‌گردند.

موارد استفاده از هایفوتراپی

 

 معمولاً تمام مراجعه‌کنندگان برای تقبل هزینه جوان سازی دست و صورت با توجه به سن و استرسی که داشته‌اند از چند مورد در خصوص پوست صورت، گردن و دست خود شکایت می‌کنند :

 

شلی و افتادگی پوست صورت

شلی و افتادگی عضلات صورت

چین‌وچروک پوست صورت، دست و لیفت گردن

لک‌های کمرنگ پوستی ناشی از سن و یا آفتاب

که این مشکلات با هایفو قابل رفع می‌باشد.

 

کاندیدهای مناسب برای استفاده از این روش

 

 افرادی تمایل دارند همیشه جوان بمانند می‌توانند از روش هایفوتراپی از سن 30 سالگی که شروع شل شدن پوست است بهره‌مند شوند . اصولاً شلی و افتادگی خفیف تا متوسط نتیجه بهتری به درمان افتادگی پوست می‌دهد .

 

در افرادی که افتادگی زیاد دارند و تمایل به انجام عمل جراحی لیفتینگ گردن و … ندارند می‌توان از روش‌های ترکیبی مثل تزریق چربی به همراه لیزر فرکشنال و  هایفو استفاده کرد تا نتایج به مراتب بهتری به دست آید. همچنین افرادی که می‌خواهند وزن کم کنند و نگران شل شدن صورت و گردن هستند می‌توانند از عمل لیفت صورت با هایفو استفاده کنند .

نتایج هایفوتراپی

 

 شما ممکن است بلافاصله پس از درمان، متوجه بهبود بسیار جزئی در چهره‌ی خود شوید، اما نتایج اصلی و محسوس آن تا حداقل 90 روز بعد از درمان در بهترین مرکز هایفوتراپی آشکار نخواهد شد. نتایج نهایی عموماً در طی شش ماه به اوج خود می‌رسد، اما انتظار می‌رود پیشرفت‌های بیشتر نیز تا یک سال پس از درمان ادامه یابد. یکی از جنبه‌های خوب این روند تدریجی این است که ظاهر شما یک‌باره به‌طور چشمگیری تغییر نمی‌کند، بنابراین دوستان و خانواده‌ی شما متوجه بهبود و جوانی پوست شما خواهند شد، بدون آنکه  بدانند “عمل زیبایی” انجام داده‌اید. اکثر افراد برای دستیابی به نتایج موردنظر خود فقط نیاز به یک جلسه درمان دارند.

 

پوست شما تا یک سال پس از درمان به تولید کلاژن جدید ادامه خواهد داد. پس از یک سال، میزان تولید کلاژن تثبیت خواهد شد.

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس