صفحه اصلی > مقالات > کاهش وزن و افزایش وزن > اگر وزنتان بالا رفت... 


اگر وزنتان بالا رفت...


قانون شماره ۱: اگر وزنتان بالا رفت

 

بدون مشورت کردن با پزشکتان، هیچ دارویی را قطع نکنید. اهمیت دارویی که مصرف می کنید را مد نظر داشته باشید. ممکن است برای سلامت تان ضروری باشد. همچنین ممکن است چیز دیگری باعث افزایش وزن شما شده باشد. پزشک تان می تواند به شما کمک کند که بفهمید ماجرا از چه قرار است.

 

قانون شماره ۲: اگر وزنتان بالا رفت

 

خودتان را با افراد دیگری که همان دارو را مصرف می کنند، مقایسه نکنید. همه مردم با مصرف یک دارو، عوارض جانبی یکسانی را تجربه نمی کنند. حتی اگر یک دارو باعث کاهش وزن شخص دیگری شده باشد، ممکن است همین مسئله در مورد شما صدق نکند.

 

قانون شماره ۳: اگر وزنتان بالا رفت

 

به یاد داشته باشید که اگر افزایش وزن فقط ناشی از احتباس آب باشد، وزن یا چربی دائمی نیست. هنگامی که مصرف دارویتان تمام شد یا وضعیت تان تحت کنترل در آمد، پف کردگی ناشی از احتباس مایع ممکن است کاهش یابد. در این اثناء، از یک رژیم غذایی کم سدیم تر پیروی کنید.

 

قانون شماره ۴: اگر وزنتان بالا رفت

 

با پزشکتان در مورد داروی دیگری که می توانید مصرف کنید، مشورت نمایید. در بسیاری از موارد، پزشکتان می تواند برای شما یک داروی دیگر که ممکن است همان اثرات جانبی را نداشته باشد، تجویز نماید.

 

قانون شماره ۵: اگر وزنتان بالا رفت

 

بفهمید که آیا این افزایش ناشی از یک کاهش در متابولیسم بدن خواه به خاطر یک وضعیت پزشکی یا دارو است یا خیر. و اگر اینگونه است، برای شرکت در فعالیت های افزایش دهنده متابولیسم وقت بگذارید. تکانی به خودتان بدهید!

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس