صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > چگونگی کارکرد دستگاه ال پی جی 


نحوه کارکرد ال پی جی

 


 

پوست به آرامی با دستگاه LPG ماساژ داده می‌شود تا ذخیره‌های چربی از بین برود، خون‌رسانی و گردش لنفاوی بهبود یابد و سلول‌های چربی تجزیه شود. ماساژ با دستگاه LPG تولید کلاژن و الاستین را تحریک می‌کند و پوست افتاده را سفت و کشیده می‌کند.

 نواحی قابل درمان

 

    ران

    باسن

    اطراف لگن

    سلولیت پهلو

    پوست شل و افتاده

    چاقی موضعی تمام ناحیه‌های بدن

 

متقاضیان ماساژ با دستگاه LPG

ماساژ با دستگاه LPG برای تمام بانوانی مناسب است که نتوانسته‌اند علی‌رغم رژیم‌های لاغری از دست چربی‌های انباشته شده در پهلوها، برآمدگی‌های ناخوشایند، فرورفتگی‌های ناشی از سلولیت و در کل هر گونه عدم تناسب رها یابند.

 

ماساژ با دستگاه LPG به تمام آقایانی توصیه می‌شود که هر چند سبک زندگی سالمی دارند، مرتب ورزش می‌کنند و رژیم غذایی مناسبی دارند، اما با چاقی موضعی ناحیه‌هایی مانند پهلو مواجه می‌شوند.

 

در مجموع هر فردی با شرایط زیر متقاضی بالقوه این عمل محسوب می‌شود:

 

    خواستار لاغری موضعی بخش(هایی) از بدن

    تمایل به حفظ خاصیت کشسانی و داشتن پوستی محکم پس از لاغری و کاهش وزن

 

اگر چه آقایان مستعد ابتلا به سلولیت نیستند، اما ممکن است پوست‌شان شل شود یا مقداری چربی زیر پوست انباشته شود، در چنین شرایطی دستگاه LPG  به کمک آقایان می‌آید. این دستگاه تون پوستی را بهبود می‌بخشد و پوستی محکم و کشیده را به دست می‌دهد، به همین دلیل بهترین انتخاب برای شل شدن و افتادگی پوست پس از لاغری است.

 

مزایا

 

    نتایج چشمگیر و مورد تایید پژوهش‌های انجام شده (بیش از 28 پژوهش علمی)

    تاثیر ناچیز بر شرایط پوست

    درمانی خوشایند و آرامش‌بخش

    به ارمغان آوردن زیبایی و تناسب اندام بیشتر

    کاهش انباشت آب در بدن پس از نخستین جلسه درمان

    صاف شدن فرورفتگی‌های سلولیت پس از 6 جلسه درمان

    منعطف‌تر شدن پوست و از بین رفتن چربی‌های مقاوم پس از 12 جلسه (میزان کاهش چربی در این روش به حدود 70 درصد می‌رسد.)

 

سازو کار عملکرد ماساژ با دستگاه LPG

 

ماساژ با دستگاه LPG درمانی غیرتهاجمی است که نتیجه آن پس از تنها 6 جلسه محسوس است، البته در بعضی موارد پیشنهاد می‌شود بیست جلسه درمانی یا بیشتر انجام شود. توصیه می‌شود هر هفته دو یا سه جلسه درمان 45 دقیقه‌ای به صورت یک روز در میان انجام شود.

 

در ماساژ با دستگاه ال پی جی دستگاه مخصوصی برای سفت کردن پوست شل و افتاده و اصلاح نقص‌های بدن، لاغری و رفع سلولیت به کار برده می‌شود.

نتایج

 

چنانچه عامل‌های مولد شرایط اولیه تغییر نکند، بافت پس از مدتی به شرایط قبل از درمان با دستگاه LPG برمی‌گردد. بنابراین ورزش منظم، رژیم غذایی متعادل و در صورت لزوم تکرار درمان را برای حفظ نتایج فراموش نکنید و به مقدار کافی آب بنوشید. دکتر ابوالحسنی اطلاعات لازم درباره میزان آب مورد نیاز بدن را در جلسه مشاوره اولیه در اختیار بیمار قرار می‌دهند.

اثرهای جانبی

 

کبودی مختصر تنها اثر جانبی ناخوشایند ماساژ با دستگاه LPG است که در بیماران با پوست حساس بروز می‌یابد. البته باید به فواید متعدد این روش از قبیل تسکین درد عضلانی، محو و کمرنگ شدن ترک‌های پوستی و بافت همبند جای زخم، جوانسازی و حس آرامش نیز اشاره کرد.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه