صفحه اصلی > مقالات > کاشت مو > شستشوی سر پس از کاشت مو  


 

شستشوی سر پس از کاشت مو

 


:

شستشوی سر پس از کاشت مو یکی از نکات مهم  می باشد، اشخاص پس از کاشت مو در زمان شستن موها نهایت دقت را داشته باشند در این مقاله به بیان شستشوی سر پس از کاشت مو می پردازیم تا اشخاص با اصول شستن موها پس از کاشت مو آشنا شوند .

 

روز اول تا چهارم پس از کاشت مو :

 

 چهار روز اول پس از کاشت مو با سرم شستشو که پزشک تجویز نموده است موهای سر را مرطوب نگه دارند ، نیاز است بیمار هر یک ساعت یکبار این سرم را به موهای سر خود بزند .

 

 

روز پنجم پس از کاشت مو :

 

از روز پنجم تا سه هفته پس از کاشت مو نیاز است که شخص موهای خود را طبق اصولی که پزشک بیان کرده است با شامپو بچه به آرامی شستشو دهد در این بازه زمانی برخی از پزشکان کاشت مو توصیه می کنند که شخص برای مرطوب نگه داشتن موهای سر آبپاشی موها را با آب جوشیده سرد شده برای پیشگیری از لخته یا کراست انجام دهند .

 

در زمان استحمام شخص باید دقت نماید در زمان شستن موها فشاری به موهای شسته شده وارد نشود .

 

پس از شستن موهای سر نباید از سشوار برای خشک کردن موها استفاده نمایید ، پس از شستن موهای سر نیاز است شخص مراقبت های دیگری را نیز انجام دهد در ذیل به بیان آنها می پردازیم :

در زمان استراحت باید حتما دو بالش زیر سر قرار دهید و حالت بدن در زمان خواب باید به شکل نیمه نشسته باشد .

 

مصرف مشروبات الکی و سیگار و قلیان باید به مدت یک ماه ترک گردد ، این مورد یک از مهم ترین نکات مهم پس از کاشت مو می باشد .

 

پس از کاشت مو فعالیت های سنگین مانند بلند کردن اجسام سنگین و یا ورزش های سنگین ورزشی باید تا یک ماه به تعویق بیافتد .

 

از استرس و عوامل استرس زا باید اجتناب شود .

 

از قرار گرفتن در معرض آفتاب و نور خورشید باید اجتناب شود .

 

نکات و مراقبت های پس از کاشت مو بسیار مهم و ضروری هستند که باید به هر کدام از آنها عمل کنید ، تا از نتیجه کاشت مو نهایت رضایت را داشته باشید .

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه